Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztálytársaim miért...

Az osztálytársaim miért furcsállták és néztek csodálkozva, hogy nincs és nem is volt még pár? 15/L

Figyelt kérdés

Nemrég amikor az öltözőben vártunk a tanárra, csak úgy kérdezgettek, van/volt-e fiúm és stb. Amikor nemet mondtam nem tudom miért de csodálkoztak. Hogy miért szóltak hozzám számomra rejtély. xd

Nem tartom cikinek, hogy nem volt. Egyébként mindegyik osztálytársam lány és mindegyiknek van.



2017. jan. 7. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szebbnek tartanak maguknál és csodálkoznak, ha rajtuk megakadt valakinek a szeme, akkor rajtad miért nem. Esetleg feltételezik, hogy válogatósabb vagy náluk.
2017. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azert mert manapsag a lanyok mar 13-14 evesen pasiznak, nagyon eldurvult a vilag, es mindenki azt hiszi ez meno pedig nem.
2017. jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2-es igazad van. És kérdező ez nem ciki hanem normális dolog szerintem
2017. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!