Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért határolok el az emberektől?

Miért határolok el az emberektől?

Figyelt kérdés

Túlzás. Inkább csak a szeretteimtől. Volt valaki, akit nagyon szerettem és tudtam hogy ő is engem,aztán egyszer csak nem tudom mi történt teljesen, szépen lassan kizártam őt az életemből, mintha megrémültem volna tőle.

Most végre boldog kapcsolatban vagyok, minden rendben van, de most arra észleltem miközben rágondoltam, hogy kicsit megint jön ez a túl közel van már hozzám, már nem tudom, egyszerűen fogalmam sincs mi a bajom! De rettegek hogy őt is elakarom majd zárni magamtól! Segítsetek, mi bajom lehet??



2016. nov. 6. 18:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy ez úgy zajlott, hogy egyre inkább megszakítottam vele a kapcsolatot míg teljesen vége nem lett és mikor békén hagyott, megnyugottam(úgy, hogy nem bántott és nem adott okot rá).
2016. nov. 6. 18:37
 2/2 anonim válasza:
Szerintem felsz igazan kozel engedni magadhoz embereket. Felsz h csalodnal es nem akarod megkockaztatni. Ezzel nincs semmi baj. Ebben az segitene ha magadban biznal es h noveld az ombizalmad mert ha elhiszed h jo vagy nem fogsz felni. Ha valakivel nem jonn ossze lesz mas:) csak bizz magadban es minden joesz
2016. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!