Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki szeret túrázni? Kirándulni?

Ki szeret túrázni? Kirándulni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek.

Kiszellőztetem a fejem, lenyugszom, elfelejtem mindent, ami zavar, és olyan szép dolgokat látok, amiket kocsiból nem. :)

2017. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én leginkább ebbe az időszakba szeretek amikor már minden szép zöld, nyílnak a virágok és még nincs 40 fokos hőség. Én elsősorban a hegyekbe szeretek járni, szerencsére felénk sok domb, meg kisebb hegy van, és még mindig van olyan rész ahol még nem jártam, pedig gyerekként,tiniként sokat jártam a környező hegyekbe, erdőkbe.

A barátom tavaly augusztus végén vitt el Dobogókőre utána Esztergomba a vaskapú hegyre vitt fel, igaz oda autóval mentünk egy műúton de arrafelé nagyon szép a kilátás.

Idén a párom még Kovácspatak, Helemba környékére akar elvinni ami igaz Szlovákiában van de Esztergomtól kb 20 perc autóval, tőlünk ahol lakunk max 1 óra, barátom arrafelé volt már évekkel ezelőtt mesélte hogy szép környék és tervezzük hogy arrafelé csavargunk egy nagyot.

2017. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tavasszal, illetve nyáron imádok. Tervezem, hogy a közeli tóhoz el fogok járni futni csak azért, hogy gyönyörködhessek a természetben :D
2017. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én.
2017. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek. Számomra az év fénypontja(i).

A természet szinte hihetetlen érzésekkel áraszt el. Az erdő zúgása, patak csobogása leírhatatlan élmény.

2017. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak természetkedvelő emberek.


Azért írtam ki a kérdést, mert bár gondolkodtam facen, de jó lenne egy olyan csoportot alakítani, ahol közösen megszerveznénk túrákat, kirándulásokat.

2017. máj. 14. 18:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretek, bár mostanában inkább csak a környékünkön szoktam, ehhez hozzájön még évi 1-2 nagyobb túra, úgyhogy jólenne kicsit többször összehozni, ha lesz ilyen csoport akkor engem is érdekelne.
2017. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A túrázás, természetben csavargás a kedvenc helyzetem és elfoglaltságom.

Túratársat keresek. Szabadon választott helyszínekre, kötetlenül, minden szokványos, hivatalos túrától elrugaszkodva.

Olyan lány/nő személyében, aki nem a teljesítménytúrát preferálja, inkább a természetben, erdőben csavargást, a természet szépségeinek csodálatát, a természet energiáiban feloldódást.

Nem érzi kellemetlennek, ha megállok valami képre kívánkozó szépet, különlegességet, vagy épp megszokott, ám teremtett egyszerűsége miatt szépségeset fotózni, ami igényes komponálással némi időt is kívánhat.

Aki meglátja a csodát a legapróbb dolgokban is, ahogyan én is.

Mindenképp, akivel lehet beszélgetni többféle témáról, ami nem a pláza és rokonai, azaz rendelkezik némi műveltséggel, a sznobérián innen.

Akinek szélesebb a szellemi látótere a tv biorobot nevelő hipnózisánál.

Lehetőleg 25-33 éves, de nem probléma, ha számtanilag kicsit kevesebb, mégis érettebb, vagy számszerűen kicsit idősebben, fiatalos fizikailag és lelkileg, így hasonló hullámhosszon lévén, vagy baráti viszony, vagy több is kialakulhat. (Utóbbi csak klasszikus női személyiségjegyekkel rendelkezővel működhet, a részben kolerikus, és teljesen férfias személyiségem okán, udvariasságomtól függetlenül.)

Aki értőn olvasta soraimat, máris kapott egy csekély informatív képet a személyiségemről, de ezen felül természetesen privátban később részletesebben bemutatkozom.

Köszönöm, hogy végigolvastad.

Egy harmincas férfi.

2017. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyolcas, ha minden fünél megállsz félórát izélni a gépedet és ezért szarsz a turatásrad fejére (mint a kedves exem 10/10 kirándulás alatt), akkor felejtsd el. Hosszu távon nagyon rossz a harmadik keréknek lenni.
2017. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bár én is egy harmincas férfi vagyok, de nekem nincsenek akkora elvárásaim.


Spontaneitásra megyek.


Közösen megbeszélve, közösen szervezve, közösen megélve.

Ennyit fűznék hozzá.

2017. máj. 15. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!