Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti elmennétek egyedül is...

Ti elmennétek egyedül is kirándulni vagy nyaralni? Sziasztok. Annyira szeretnék elmenni nyáron 2-3 napra valahova túrázni, várakat megnézni, beülni egy gyógyfürdőbe. De nincs kivel. Egyedül meg fognak szólni? Vagy elmennétek?

Figyelt kérdés
Van köztetek,aki egyedül is szokott menni nyaralni?

2017. ápr. 3. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg fognak szólni.
2017. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Imádok egyedül utazni, szoktam is (hiába van kivel menni), mert teljesen más élmény. Nem hiszem, hogy bárki megszólna, de ha meg is szól bárki, miért foglalkoznál valami random emberek véleményével? Vágj bele nyugodtan, ne hagyd, hogy a társaság hiánya befolyásoljon :)
2017. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is imádok egyedül utazni, jobban, mint másokkal. Sokkal nagyobb szabadságot ad, nincsenek kötöttségek, azt csinálsz, amit akarsz... A nyaralás már más kérdés. Utaztam már egyedül, de még nem nyaraltam egyedül. Mondjuk úgy néz ki, hogy idén azt is fogok. De amit te írtál, az inkább utazás, úgyhogy nyugodtan!

Egyébként amiket írtál, én pont azokat csináltam az első solo utamon.:) Kivéve a gyógyfürdőt, de arra is lett volna lehetőségem. Tudom, nem kértél ajánlásokat, de ha mégis szívesen veszed, én Csehországot ajánlanám. 4 napra mentem, 2-t voltam Prágában (városnézés), egy felet Karlstejnben (túra, várlátogatás), és 2-t Karlovy Vary-ban (túra, gyógyfürdő). Nagyon jól éreztem magam, és senki nem szólt meg azért, mert egyedül voltam.

2017. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig egyedül utazom, bejártam így Európát és Amerikát.

Soksozr hostelekben laktam, és ott az emberek 90%-a egyedül utazott. Nagyon jó barátságokat kötöttünk így, évek múlva is tartjuk a kapcsolatot. Volt, akivel találkoztunk is azóta, pedig a világ minden tájáról valóak.

Senki soha senkit sem szólt meg. Nem is értem ezt a felvetést. Te úgy jársz az utcán, hogy nézed, ki van egyedül, és azoknak beszólogatsz!?

2017. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem szeretsz egyedül utazni, fizess be pl. Barakánál, Eupolisznál valami hétvégi utat, vagy csatlakozz pl. a Túratárshoz. Ezekre az utakra sokan egyedül mennek, jó társaság szokott összejönni. A gyógyfürdő önmagában is unalmas, egyedül pláne, azt nem ajánlom.
2017. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek kifejezetten egyedül menni,de volt már rá példa és rettentően élveztem. Mondjuk nekem továbbképzéssel összekötött pihenés volt,tehát csak a délutánokat csavarogtam át,de kifejezetten jó volt Bonn-ban egyedül jönni menni, kiülni egy teraszra utcazenészt hallgatni, járni-kelni az utcákon.

Nem fognak megszólni,ettől ne félj. Főleg,ha külföldre mész. Magyarország sokmindendenben le van maradva, az ilyen gondolkodásban is. Menj csak nyugodtan!

2017. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Bringával járok túrázni, egyedül. Úgy nem zavaró.
2017. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!