Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szoktatok egyedül túrázni/kirá...

Szoktatok egyedül túrázni/kirándulni menni?

Figyelt kérdés
Ismerőseim mindig a gép előtt gubbasztanak, én is. Nekem viszont már elegem van ebből. Merrefelé mehetnék mondjuk Miskolc környékén?
2014. febr. 16. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Sokszor úgy a legjobb, csak te és a természet. Én van, hogy csak úgy kerékpárral elmegyek a városon kívülre, leülök egy tó melletti fa alatt a fűben és csak olvasok, pihenek. :)
2014. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordul. Miskolc környékén Lillafüred-Garadna-völgy például szép környék.
2014. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nyaralni is egyedül járok.... :D sokkal érdekesebb egyedül menni, mint családdal, vagy barátokkal :D igy jártam már a Zöld foki szigeteken, Portugáliában, Olaszországban, Izraelben stb stb. 27N
2014. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik!

Hogy ha nem jelent problémát, mesélnél nekem erről kicsit, hogy hogyan kell elképzelni egy-egy ilyen nyaralást? :) Például csak úgy hirtelen jönnek az ötletek, vagy előre megtervezel mindent? És "rendes" nyaralás és (passzív) pihenés szokott lenni, vagy csak az adott hely jellegzetességeinek megtekintése, városnézés, ilyesmi? Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, mert én is így szoktam általában és eddig még nem hallottam másról, azt hittem egyedül vagyok vele így, és kíváncsi vagyok. :) (Persze ha nem szeretnéd itt nyíltan leírni mindenki előtt, írhatsz privátban is.) 21/F

2014. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Háááát..ezek olyan nyaralások szoktak lenni, ahol elvegyülök a helyiekkel :DD legutoljára Zöld fokon voltam..az ismeröseim mind dilisnak néznek, hogy én egyedül utazgatom, de szerintem szuper. (az elején nekem is volt olyan érzésem, hogy de jo lenne valakivel ezt megosztani..és mégse jo buli egyedül nyaralni, de utána ez az érzés elmult) legutoljára ez ugy zajlott, hogy a hotelba alig voltam, mert az "uj" barátaim minden estére szerveztek valami programot. napközben buvárkodtom velük (este buliztunk) autot béreltem, motort, azzal bejártam a cseppnyi szigetet..mivel sok látnivalo nem volt, ezért egy 10 napos -buli ut- volt a helyiekkel és azzal a 2 magyar párral, akik ugyancsak abban az idöszakban nyaraltak. szeretem összekötni a láblogatos programokat a városnézéssel. ha meg megtehetem, akkor inkább a helyiekhez csapodok, adok nekik egy kis pénzt és ök mutatják meg a helyi látványosságokat. :)

egyébként legutoljára 3 emberrel találkoztam, akik szintén egyedül nyaraltak, egy holland pasi, egy belga nö, és egy dán kiscsaj,- végül ugy adodott, hogy együtt is szerveztünk programokat. :)

2014. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szoktam egyedul túrázni,szerencsére sikerult rászedni a párom,így már ketten járunk,nekem így jobb,van kivel megosztani az élméntyt.
2014. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek ára van. Ha szeretsz csak úgy lézengeni, majd csak történik valami alapon, ahhoz elég a térkép egy pontjára bökni, legfeljebb az utazóeszközt szervezni (autó, vonat, repülő).

Ha érdekel a hely, ahová mész, kíváncsi vagy a lehetőségekre, akkor 1. rászánod az időt a búvárkodásra, és önmagad ura vagy, 2. megfizeted, és elfogadod amit kínálnak.

Ez mindenben így van.

2014. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam,a Budai hegyekbe szoktam hétvégente kimenni. Nagyon jó érzés,mindig viszek magammal inni-ennivalót,keresek valami ösvényt és egész nap csak megyek,hallgatom az erdő hangját.
2014. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!