Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mikor kezdtetek eljárni...

Ti mikor kezdtetek eljárni szórakozni, hova és kikkel?

Figyelt kérdés
Hány évesen vettetek részt először bulikon? És milyen gyakran? Kicsit úgy érzem hogy alig ismerkedek, és a külön sportokon meg hobbikon kívül nem tudom hogy lehetne. Itt most nem kell feltétlenül a "taccsraiszommagam" bulikra gondolni, hanem akár csak bemenni a belvárosba, és kiülni valahova, vagy sétálni az utcákon.

2017. máj. 16. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor gimis lettem és már volt hozzá társaságom. Azelőtt is jártam volna, csak akkor még nem igazán voltak barátaim, haverjaim.

Persze nem egyből "igazi bulizással" kezdtünk, hanem először csak pizzázni ültünk össze, majd szép fokozatosan ráéreztünk a kocsmázás és a komolyabb bulizás ízére is :D

23/F

2017. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bulizni 15 évesen,a barátaimmal
2017. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15évesen a 92'es Guns&Roses koncert, a barátaimmal.
2017. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!