Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék szebb?

Hogyan lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Persze, a szépség relatív, de érdekel, hogy nektek ki "a szép lány". Mindig is úgy éreztem, fiúsabb lánynak születtem, de azért mégsem menthetetlen. Sosem sminkelem magam, sportosabb ruhákba járok ahhoz képest hogy van rajtam egy kis súlyfelesleg. ( körülbelül 5-6 kg, dolgozom rajta...) szeretnék egy kicsit lányosabb lenni, de... rengeteg gátlás van bennem. Felsorolok párat.

-szőr. Szinte mindenhol borotválkozom, és szúr. (Kar, láb, stb...) szóval látszik nagyon a helye, ahogyan nő... titeket ez mennyire zavarna? Fél nap is elég neki... ezért nem veszek fel 40 fokban sem térdnadrágot, mert másoknak tökéletesen sima a lába, és engem ez nagyon zavar...

-kicsik a melleim. Nem fog nőni már, de engem ez nem zavarna, ha a társadalom nem lenne ilyen kirekesztő ilyen dolgok miatt, amiről az ember nem tehet...

- nem tudom milyen az ízlésem... milyen ruhák állnának jól? (Vastagabb comb, alhasnál "párna")


16/L


2017. máj. 19. 21:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos így nem érzem jól magam, muszáj fogynom. Ha ez az ára, akkor sem tudok vele mit csinálni sajnos...
2017. máj. 20. 10:11
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, hogy valaki le nulla százalékozta az amúgy kimerítő, és hosszú, SEGíTŐ válaszomat!!
2017. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!