Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy szebb legyek? Mindenki azt mondja, hogy tök szép lehetnék, ha nem lennének ilyen szomorú szemeim.

Figyelt kérdés
Sajnos ilyen lekonyuló szemet örököltem, lányként,de nem igazán tartom jó ötletnek minden nap tusvonallal szépítgetni,mert az már nem az én szemem...és este úgyis kiderül az igazság..szerintetek?
2016. ápr. 11. 00:24
 1/6 Blade Bone ***** válasza:
Muti. :)
2016. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Férfi létemre mondom neked hogy egy pici smink sokat dob a nőkön, jobban tudsz versenyezni más nőkkel. De ha magambólindulok ki nem szeretem ha megtévesztenek. Mivel mindenki csinálja maximum csak előnyöd lehet belőle (ami nekem hátrány de nem baj... )
2016. ápr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Szinte minden csaj használ szemhéjtust, ebben nincs semmi kivetnivaló. Inkább korrigálja vagy kiemeli a szemet, a pasik is szeretik. Ettől nem leszel teljesen más.

A fő cél meg ugyebár az, hogy szépnek érezd magad.

A smink, ha nem viszik túlzásba előnyünkre szokott válni! :) 23L

2016. ápr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Dobd ki őket és vegyél másikat, te szomorú szamuráj.
2016. ápr. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

3-as, azért nem minden csaj....A másik meg, h ha a lafelé konyuló szemeiből tussal egyenesen állóakat farag, akkor az már elég drasztikus változás, lehet, az arcához se illik majd és olyna fura lesz az összhatás. Ha meg nem korrigál, csak kihúzza, akkor meg pont azt hangsúlyozza ki, amit utál magán.


kérdező, nem tudom, milyen barátaid vannak, h ilyneket mondanak, h akkor lennél szép, ha másképp állnának a szemeid...hát bakker, kikkel haverkodsz te? oltári nagy bunkók.

2016. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szemhéjtus és alul ne fesd ki, csak felül
2016. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!