Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudnék ez ellen tenni?

Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Állandóan bennem van ez a rohadt érzés, hogy mit gondolnak rólam az emberek...

Egyáltalán nem vagyok egy visszahuzodo típus, az idonek megfelelően oltozkodom. Szerintem beszélgetés közben sem mondana meg valaki, hogy engem ez ennyire zavar, főleg mikor fürdőruhában vagyok... Teljesen normális alkatom van, de nem vagyok csont vékony, es összeér a combom, de nem úgy, hogy az mar ronda, masok szerint.. De engem mégis zavar. Sportolok, de ez a felelem mindig bennem van, úgy érzem, nem vagyok szép, komoly gondok vannak az onertekelesemmel... Kis koromban csúfoltak is, mert duci voltam, persze azóta mar jól megnyultam, meg magas is vagyok, de mégis... Mostanában sok a kritizáló ember, akik leszolnak mindenkit... Lényeg a lényeg, hogy mit tehetnek ellene, próbálom leszarni, de nehez ..



2017. máj. 21. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a kritizálókkal, ne a külsőségeknek élj, ne mások miatt akarj jól kinézni, ne akard követni az idióta trendeket, hanem csak magaddal foglalkozz. Ez egy népbetegség már, ami a Facebook, az Instagram és társai miatt alakult ki, de ezt egyszerűen leküzdheted azzal, hogy nem jársz ilyen szennyoldalakra, csak személyes kapcsolatokat ápolsz, személyes tapasztalatokat szerzel, és helyreáll az önértékelésed a sok pozitív visszajelzéstől.
2017. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végig az alakodról írsz hogy elégetetlen vagy. Lehet étrend változtatással és intenzív kardióval megnőne az önbizalmad. Tégy a problémád ellen, ne sajnáld, sajnáltasd magad.
2017. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fogadd el magad mégis kit érdekel hogy mások mit gondolnak ... Érezd jól magad a bőrödben , amugy látszik ha valaki jól érzi magát és ez hiddel sokkal jobban fog állni mint a feszengés mások miatt !
2017. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!