Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondták azt a magyarok,...

Miért mondták azt a magyarok, hogy a magyar nők a legszebbek? Minden ország népe azt mondja a sajátjára, hogy ők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Én nem érzem azt úgy,hogy a magyarok a legszebbek a világon. Ez is egy relatív megközelítés szerintem kinek mi én szerintem az Amerikaiak nők szebbek . Úgy is nézhetjük a dolgot,hogy minden országban vannak szépek és kevésbé azok no meg a szépség múlandó dolog és relatív. 25 évesen bomba valaki 80 évesen meg nem annyira. Már bocsi az őszinteségemért. Szerintem olyan hülyeség ez kijelenteni,hogy ez a nemzet a legszebb ez meg ez. Ha a magyarok a legszebbek akkor miért nem aratunk sikereket szépségversenyeken ?

2017. máj. 24. 15:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 éve dolgozom a belvárosban egy étteremben.

Itt aztán oroszoktól kezdve, brazilokig mindenki megfordul.

Úgy gondolom van annyi tapasztalatom már, hogy elmomdhassam:

A magyar nők tényleg szépek, igényesek és nőiesek a többi nációhoz képest. A topban ott vannak még az olasz meg orosz nők.

Az alja viszont az angol meg svéd nők. Előbbiek hagyján, hogy nem igazán szépek, de még egy ilyen igénytelen csapatot, esküszöm nem láttam.Többször gondolkoztunk már rajta, hogy távozásra szólítjuk fel őket.

A svéd nők meg egyszerűen szürkék, semmi nőiesség, állítom, hogy némelyik még a mellét is lekötözi, hogy kisebb legyen.

2017. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
56%

"A szépségversenyeken továbbá a kevés indulónk, a szegényes angoltudásunk és a politikai helyzetünk miatt nem nyerhetünk. Meg a többiek protekciója miatt. "


Egyébként nem ezért.


Hanem azért nem nyerünk mert Magyarországon nincsenek delfinek, és ez hátrány.

2017. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Munkámból kifolyólag gyakran megfordulok az EU országaiban, és tapasztalatból mondom, hogy a német nők nagyrészt a stílusos ruháik és a rajtuk lévő smink miatt tűnnek szépnek.

Az angolok egy fokkal jobbak, de őket sem mondanám kiugrónak.

A szláv nők alapvetően jók, főként az oroszok.

A magyar lányok is valószínűleg a szláv keveredés miatt néznek ki így, belegondolva tényleg van is hasonlóság. Itt is sokan csak a több kiló kenet miatt néznek ki valahogy, de több magyar nővel találkoztam már, akiket smink nélkül sokkal gyönyörűbbnek találtam, mint másokat sminkkel. Na ez az igazi szépség.

2017. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

8-as: "Angoloknál , franciáknál és még bizonyos népeknél belterjesség van . Azoknál alig van helyes , kevés igazán szép a sok között a többi khm khm ...."


Franciáknál? Kevés az igazán szép francia nő.. Hát ok. :D A Basel-i reptéren mikor álltam sorba tele volt a sor franciákkal direkt figyeltem az arcukat szerintem szépek. Sőt...egy kislányról le se tudtam venni a szemem annyira szép arca volt.

2017. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
19%

Ez a magyar nők a legszebbek is csak ilyen magyar istenítő szöveg egyébként.

Egy jelentéktelen kis ország vagyunk, nem a világ közepe törődjetek már bele.

2017. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Angolok tényleg nem annyira. Ebben szerintem általában közmegegyezés van :D Viszont állítólag ott meg jóval könnyűvérűbbek a nők. Lazábbak szexuálisan.
2017. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Én a szláv típusú nőket preferálom a germán típussal szemben, a magyarokban meg sokkal több szláv szarmazás van a keveredés miatt, mint germán.
2017. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Relatív tényleg a dolog mert mindegyikünk mond minden országot,hogy szépek ott a nők. Nekem még a bolgárok és a görög nők is tetszenek . Nem tudom,hogy miért ,de nekem annyira a magyarok nem tetszenek. 1 biztos ha lesz feleségem nem magyar lesz :D Nem megbántani akartam a magyar nőket ezzel csak elmondtam a gondolataimat :)
2017. máj. 24. 16:52
 19/34 A kérdező kommentje:
# 16/19 Időpont ma 16:06 Igazából egyet értek vele kicsit vicces így belegondolva :D
2017. máj. 24. 16:53
 20/34 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a kemény :)

2017. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!