Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondták azt a magyarok,...

Miért mondták azt a magyarok, hogy a magyar nők a legszebbek? Minden ország népe azt mondja a sajátjára, hogy ők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Én nem érzem azt úgy,hogy a magyarok a legszebbek a világon. Ez is egy relatív megközelítés szerintem kinek mi én szerintem az Amerikaiak nők szebbek . Úgy is nézhetjük a dolgot,hogy minden országban vannak szépek és kevésbé azok no meg a szépség múlandó dolog és relatív. 25 évesen bomba valaki 80 évesen meg nem annyira. Már bocsi az őszinteségemért. Szerintem olyan hülyeség ez kijelenteni,hogy ez a nemzet a legszebb ez meg ez. Ha a magyarok a legszebbek akkor miért nem aratunk sikereket szépségversenyeken ?

2017. máj. 24. 15:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem ide tartozik, de mindegy.
2017. máj. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Kedves 15-ös. Te tipikusan az az ember vagy, aki a problémák elől menekül ahelyett, hogy megoldja azokat. Ha ennyire "fos" szerinted ez az ország, akkor takarodj el külföldre, felejtsd el a nyelvet, és ne itt verd a nyálad.
2017. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
60%

Yup

A magyar nok a legszebbek, minden magyar Nobel dijas, es persze a magyar bor- igaz hogy kornyeken kivul a kutya sem hallott rola- a vilagon a legjobb.

Es ezt mindenki tudja .

Igy megy ez a dolog, bizony.

2017. jún. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
48%

Azért, amiért itt vannak legokosabb emberek is természetesen és amiért minden magyar mindenhez ért. Ez is csak egyik azokból a hazugságokból, amikkel ez a beképzelt elmaradott nép kábítja magát.

Teljesen átlagos kinézetűek a magyar nők, max. elhízásban jobbak, mint más népek női. Öltözköni meg egyáltalán nem tudnak, nagyjából a feslett és proli öltözködés keverékét alkalmazzák.

Raádásul a magyar lányoknál jellemző az indokolatlan „ jó magyar” nagyképűség, ami keveredik a nyugatról ömlő „csodás lények a nők” mantrával is. A magyar nők többsége szerintem csak szexre alkalmas, arra is inkább 30 éves korig, mert iszonyúan lepukkannak utána. Intelligenciában egy magyar (humán) diplomás nő nagyjából egy külföldi gimnazista szintjét karcolja alulról.

Az átlag nő arrogáns, átlagos képességű, bunkó, aki esküdözik, hogy nem érdeklik az alkalmik, nem szereti, ha leszólítják, kéreti magát, aztán ha elég domináns, férfias vagy, 2 óra alatt ágyba tudod vinni őket.

2023. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!