Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Külföldön élő magyarok! Ti...

Külföldön élő magyarok! Ti hogy kerülitek el a magyarokkal való érintkezést?

Figyelt kérdés
Nem azért akarok külföldre menni, hogy aztán ott is léptem nyomon magyarokba botoljak. Németország a cél és hirtelen fogalmam sincs hogy koptathatnám le elég hamar magamról azt aki megtudja hogy én is magyar vagyok. Ilyenkor mit tesznek a hozzám hasonlö gondolkodásúak ?
2017. máj. 31. 10:14
1 2
 11/15 acelsziv ***** válasza:
28%

Ezért nem kell nekünk ellenség. Itt vagyunk mi egymásnak.

Más népek az otthontól távol összetartanak. Kivéve a magyart.

Köpedelem.

2017. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne idegenekkel összetartani csak azért, mert magyar. Ezt valaki magyarázza már el! Otthon sem haverkodom minden magyarral, akkor itt miért tenném?
2017. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Más népek az otthontól távol összetartanak"

Aha, csak a nagy összetartás meg barátkozás vége mindig az, hogy nem tudnék -e a fiának-borjának egy jó állást a munkahelyemen, ahol kemény munkával küzdöttem fel magam?

Mert mindig ott vannak a mocskos haszonlesők, akik így akarnak előre jutni más hátán.

Kösz, ilyen népségből nem kérek se otthon, se máshol, márpedig ezek a közösségek mind erre lyukadnak ki.

2017. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne. Két perc nyalizós beszélgetés után meg belekezd a magát sajnáltató beszédébe, hogy neki itt mennyire rossz és nem tudnék-e neki valahol munkát szerezni. Egyik sem azért beszélget veled, mert hát mindketten magyarok vagyunk és tartsunk össze.
2017. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nézd, én régóta külföldön élek, soha nem kerültem a magyarok társaságát, de nem is kerestem kifejezetten. Az évek alatt 2-3 távolabbi magyar ismerősöm lett, de őket is maximum közös ismerős születésnapján vagy hasonló eseményeken látom.


Nem akaszkodott még rám senki segítségért vagy csak azért, mert magyar lennék, de ha valaki megtenné azt pontosan ugyanúgy koptatnám le, mint bármelyik másik nemzetiségű ráakaszkodót - udvariasan, de határozottan és következetesen. Nem kell letagadnod, honnan jöttél, egész egyszerűen nem kell olyan emberrel barátkoznod, akivel nem akarsz. Egyáltalán nem bonyolult dolog, nem igazán értem min parázol.

2017. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!