Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy több barátom...

Mit tegyek hogy több barátom legyen?

Figyelt kérdés
Szóval egy 9. osztályos fiú vagyok, 5. óta járok ebbe a suliba. (kisgimnázium) Sajnos én úgy érzem, hogy korábban az osztálytársaimtól olyan szivatások, megszégyenítések értek, amik kb teljesen lerombolták az egóm és az önbizalmam. Így még barátnőm se volt eddig. Viszont barátaim sem nagyon. Az osztályban senkivel sem vagyok rosszban, mindenkivel tudok rövid ideig beszélgetni, de olyan barátom nem igazán van, akivel hosszabb ideig, nem csak éppen abban a pillanatban zajló eseményről tudnék beszélgetni, mert nagyon kevés emberrel vagyok ilyen kapcsolatban. Ennek megfelelően nem is szoktak meghívni bulikba, stb. Egyébként nem vagyok stréber, szerintem egész jó humorom van, és bár nem nézek ki tökéletesen de azért szerintem viszonylag tűrhet. Szóval segítsetek hogy mit tegyek hogy ez a helyzet javuljon :)

2017. jún. 3. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamilyen edzésre járni, próbálkozz több közösség felé..
2017. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát próbálkozz! :D Ha jó a humorod, az nagyszerű kapocs lehet, egy-két jókor elsütött poén máris szimpatikussá tehet. A padtársad simán megkedvelhet, ha halkan szétoltod a tanárt, ha béna... jó beszólásaid vannak stb :D Próbálj nyitott lenni, szállj be a közös dumálásokba... Mozogj nyitott füllel, hogy be tudj kapcsolódni a beszélgetésekbe. Ha vannak neked szimpatikus emberek, akikkel szívesen lennél jóban, akkor próbálj velük mozogni, melléjük ülni a menzán stb. Aztán próbálhatsz felkínálni valami közös programot szép lassan, amire úgy látod vevők lennének (koncert, kaja, mozi, bármi)

Legyél segítőkész, ha valakinek szüksége van valamire, aztán hátha felfigyelnek rád...

Remélem tudtam segíteni!

2017. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!