Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg szerelmes vagyok?...

Tényleg szerelmes vagyok? Hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés
Az van hogy 14 éves és lány vagyok a "barátnőimnek" már van pasija de nekem nincsen.ugy érzem hogy a fiúk nem nagyon érdeklődnek irántam.sajnos igaz barátaim sincsenek mert mindegyik kihasznál.Nem vagyok gonosz szóval nem értem.Nagyon magányosnak érzem magam.Az emberek nem figyelnek rám és nem vesznek komolyan.Egyszer kétszer megtetszik vki.pl van egy fiú a buszon és sokszor engem néz meg be is jelölt facebookon és lájkolja a képeinket(remélem ez nm hangzik szánalmasan ilyen a huszonnegyedik század emberek) egy suliba is járunk,de nem tudom eldönteni hogy tetszek-e neki vagy csak túl sokat kepzelek bele.Mindig ez van de egyik sem szólít még vagy ír rám és sajnos gatlásaim is vannak hogy a szüleim mit szólnának hozzá még nem vagyunk annyira pénzesek sem.Volt 1-2 ember aki szerelmet vallott de én elutasitottam mert nem éreztem irántuk semmit.A kulsőm annyira nem szar az arcom állítólag szép csak a fogaim nem annyira a testem még hát 59kg vagyok ami baromi sok 154cm-hez de nem bírok változtatni.Csak tanulok és telefonozok és eszem és azt veszem észre hogy már el is telt egy hét.Segitsetek kérlek!

2016. nov. 26. 19:11
 1/8 A kérdező kommentje:
*huszonegyedik
2016. nov. 26. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:
A huszonnegyedik században még nem járunk, és amit érzel, az nem szerelem. Cserébe van rajtad 10 kg túlsúly, és rövidesen depressziós leszel. Érdekel még valami ezzel kapcsolatban?
2016. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De cuki lehetsz ^^
2016. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elirtam kedves #2 de igazad van sajnos azért hízok valószínűleg mert nem hallgatnak meg és a kajára hagyatkozok.Nehezen is nyílok meg és kevés embernek
2016. nov. 26. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

2-es! menj a francba a rosszindulatú dumáddal! Tudod jól, hogy te meg csak egy troll vagy, semmi más! Nem érzed magad szánalmasnak, hogy valaki ide jön, kiönti a lelkét, te meg belerúgsz? Még ha igazad is van, akkor sem így kell közölni, mert ez így önmagában többet árt, mint használ. Tutkóra te sem vagy valami nagy élet-mágus.


Kérdező: tinédzser vagy, össze vagy zavarodva, dúlnak a hormonjaid, teljesen természetes amiket érzel. ha gondolod írj privátban, szívesen beszélgetek (27 éves lány vagyok)

2016. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

#5 - most, hogy ezt így leírtad és túl vagy a mentális orgazmuson, talán oszd meg velem is, hogy mi az, ami nem helytálló a #2-ben.

Mindig is szerettem, ha 27 éves kislányok leszállva a műfalloszról olyan észt osztanak a gyakorin, ami nekik sincs :D

Köszönöm szépen megtisztelő intellektuális figyelmedet!

2016. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de jó, kislány vagyok:) ez legalább jól esett, kihámoztam a bunkóság-csokorból.
2016. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező, nem vagy lekésve semmiről.
2016. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!