Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy változhatnék meg úgy,...

Hogy változhatnék meg úgy, hogy önmagamat tudjam adni?

Figyelt kérdés
Olyan személyiség vagyok aki csendes visszahúzódó de tele van olyan személyiségvonással,ami inkább a extrovertált személyiséggé teszi,DE elméletben...a gyakorlatban meg nem merek határozott lenni,olyan dolgokban vagyok tehetséges amihez kell egyfajta kiállás,pl.éneklés,de ezer éve húzom halasztom és nem merek belevágni,irtózom a facebooktól és 50x leizzadok ha évente megosztok egy képet,szeretném a világ tudtára adni mikben vagyok jó,de nem is merem megpróbálni,annyira nagyon félek.Szeretnék egy összeállítást készíteni a munkáimról,amit mindig frissítenék(neten) és még ehhez sincs merszem.Úgy érzem az idő elszáll felettem és egyszer csak késő lesz kitalálni mit szeretnék csinálni.Most az emberek szerintem olyan semlegesen állnak hozzám,mert nem nagyon hagyom hogy megismerjenek,de szeretném,hogy ez változzon.Olyan is volt már,hogy nem fogadott be egy közösség mert bezárkóztam előttük.A lényeg az,hogy így nem vagyok boldog,mindig várom az" én időm" majd ha ez vagy az lesz,akkor megcsinálom amit elterveztem de aztán soha. 20 N

2017. jún. 5. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor ne a meglévő ismerőseid közt oszd meg. Csinálj egy sima oldalt, amit bárki felkereshet, blogot, youtube csatornát, ilyesmit. Lényeg, hogy ha a jelenlegi ismerőseid körében ez nem működik, akkor így tudsz szerezni olyanokat, akiket tutira érdekelsz.

22/F

2017. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dettó fiúban


Illetve én már túl vagyok rajta.


Kissebb dolgokban kezdtem (pár haver) majd a pozitív visszajelzés meghozta a merszem, kedvem mindenki elé vinni a tehetségemet.

2017. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!