Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem van a baj vagy az...

Velem van a baj vagy az emeberekkel akiket megismerek?

Figyelt kérdés
mindig azt veszem észre hogy ha megismerem valakit ,legyen az pasirol vagy egy uj baratnorol, akkor csak az elején kedvesek velem. Miután többször találkozom velük es egyre jobban megismerjük egymást elkezdenek beszologatni, lekicsinyiteni es mar nem is ugy néznek ram mint az elso par alkalomkor. 20 eves lany vagyok. Pasi téren is ez van. Megismerek egy pasit, az elso par talinal nagyon kedvesek, megértjük egymást, elvagyunk. Aztan a 3-4. Talinal mar nem ugy kezelnek mint elotte. Udvariasak nem arrol van szo csak mellette kapom a szurkalodasokat meg a beszologatasokat masok elott. Velem van a baj? Azert lehet ez mert mikor jobban megismernek akkor latjak h megse vagyok olyan jo es inkabb bunkoznak velem?
2017. jún. 6. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodj meg, tőlem mindenki menekül egy egy komolyabb beszégletés után, mert nem elfogadható ahogyan látom a világot. 21L
2017. jún. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Irj kérdező ha ismerkedsz :)
2017. jún. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát a helyesírásod engem sem nyűgöz le.
2017. jún. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyakran előfordul. Főként olyan személyek hagynak fel a velem való beszélgetéssel, akik divatmániások, modernek, szleng jelleműek, illetve nem tudják elfogadni, hogy nincs szükségem párkapcsolatra/testi kontaktusra.

Persze, komoly, elvontabb gondolkodású emberekkel is összehoz néha a szerencse, de legtöbb alkalommal, maximum három oldalnyi szöveg leírása után valahogy elcsendesül az írásbeli társalgás.

(24 éves vagyok.)

2017. jún. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, írj.
2017. jún. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem, mert ha valaki nem bunkó, akkor senkivel sem bunkózik.

Beválasztasz ilyen jellemeket.

A szüleid ilyenek? Kritizálnak, bántanak, csúfolnak, megszégyenítenek?

2017. jún. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, igen, nekem pl. ilyenek a szüleim.
2017. jún. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

24f

Aki a te szinted az megmarad veled.

Mindenkinek kevés igazi barátja van csak egyesek nem észlelik.

2017. jún. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Négyes, talán azért csendesül el a társalgás, mert nem tudják dekódolni azt, amit írsz. Lehet, hogy nagyobb sikered lenne, ha létező kifejezéseket használnál. Mi az a "szleng jellemű" például?
2017. jún. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első, ez mit jelent pontosan, ha nem titok?
2017. jún. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!