Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor megismerek valakit olyan kedves meg nyitott vagyok de mikor barátok leszünk már leszarom hogy ha esetleg bunkón beszélek vele?

Figyelt kérdés
Tehát az elején még nagyon figyelek, aztán meg úgymond már megengedhetem hisz a barátom...
2016. szept. 27. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod.
2016. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de én is ilyen vagyok :D
2016. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős... ez a kérdés engem is érdekel
2016. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút megértem. Nekem is volt egy olyan barátom, akivel mindent egymás fejéhez mertünk vágni, kritika, gúny, ocsmány szavak, válogatott sértések, majd jót nevettünk az egészen. Élveztük, hogy nincsenek korlátok, ami a szívünkön a szánkon, igazán különleges volt. Soha többet nem találkoztam ilyen emberrel és azóta is nagy erőkkel de sikerrel fogom vissza magam, de vágyom rá, hogy valaki úgy kerüljön hozzám közel, hogy nincsenek tabuk. Szerintem te is egy ilyen embert keresel, csak sorra buknak el az első teszten :)
2016. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!