Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én most introvertált vagy...

Én most introvertált vagy extrovertált vagyok? Sehogy se jó. (? )

Figyelt kérdés
Nagyon kevés barátom van, velük is ritkán találkozom. Sokat vagyok egyedül és utálom ezt az állapotot. Ha itthon ülök egyedül, magányosnak érzem magam és társaságra vágyom. Ha viszont végre sor kerül rá, hogy társaságban legyek, általában feszélyezve érzem magam és alig várom, hogy újra egyedül lehessek... szóval egyik se jó igazán. Szerintetek? Régen inkább extrovertált voltam, volt sok jó barátom de sajnos ezek a kapcsolatok megszakadtak, azóta nincs nagyon senkim...
2017. jún. 9. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagy. Introvertáltak is keresik a társaságot, nem arról szól az, hogy ők csak a 4 fal között érzik jól magukat. Ők is ugyanúgy vágynak társaságra. Lehet nem a legnagyobb több száz fős bulikra, hanem inkább egy kisebb baráti körre. Amúgy meg miért annyira fontos, hogy melyik vagy? A dolgokon semmit sem változtat.
2017. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!