Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyerekeseket és gyermektelenek...

Gyerekeseket és gyermekteleneket kérdezném?

Figyelt kérdés

hogyan ésmilyengyakran szoktl szórakozni?hova szoktál utazgatni,barátokkal,rokonokkal milyen gyakran találkozol?teht a munkádon kivül milyen a társasági életedd,mivel töltöd az időt szvesen?hova ésmilyen gyakran utaztok?

-hány gyereked van?

-ha nincs gyereked ált.mit csinálsz a hétköznapokon?


2017. jún. 9. 17:47
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs a billentym rossz...
2017. jún. 9. 17:48
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyermektelen vagyok, nem is akarok ! Penteken/szombaton koncertek, bulik, vasarnap mozi

Hetkoznap melo, vagy ha koran vegzek, akkor testmozgas, vagy biciklizes a kornyekes a haverommal.

29N

2017. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

"Gyerekeseket és gyermekteleneket kérdezném?"


Akkor pontosan kitől nem vársz választ?

2017. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tényleg nem egy konkrét a kérdés.

a lényeg annyi,ha van elég pénzed,akkor minden marad ugyanúgy,sőt még jobb lesz ha van mellé gyereked is.

ha csóró vagy és úgy jön a gyerek,akkor is boldog leszel,de lemondásokkal fog járni,ha a kis pénzeddel addig bőkezűen bántál.

2017. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"gyermektelen": 1, szórakozni nem szoktam, mert nem szeretek; 2, utazni csak a rokonokhoz és a szüleimhez szoktam, az utóbbiakkal heti 1*, a rokonokkal 1/4-1/2 évente talizom; 3-4, A szabadidőmet olvasással, netezéssel, kerékpározással, takarítással, céltalan bolyongással töltöm
2017. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3-mas,mind a kettőt nem lehet kérdezni?....mindenki érdekel,ez miért fura?


mi amugy 3 évig ketten voltunk,most egy gyerekkel midentugyanugy csinálunk, strandokra sokat jártunk,meg vásrokba,piacokra, ..moziba,vagy bulizni havi egy-kétszer(most is igy mert nagyszülő havi kétszer jön),majális,cirkusz évente 1-szer ha akaunk,szovalmnden maradt a régibensőtrokonokkal még jobban összehozotta gyerek,de sajna barátok külföldre költöztek(4-en is) de ez még gyerek előtt volt,igy az most nem sok van.meg egy félig évig keltem sokat mnden éjjel a gyerekhez,ennyi.de tudtam hogy gyerektől semmi nem fog felborulni,havaromék ketten se mennek sehova mint a nyugdijasok,mi most is megyünk,nem változott semmi.a munkahely mindenkit helyhez köt,tehát világkörüli utat egyedül se tudnék megtenni :P irhattok még..

2017. jún. 10. 07:57
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
írjál már csak 1 olyan embert akit a munkája akadályoz meg a világ körüli útban nem pedig az anyagi lehetőségei.
2017. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 szüleim például. egy világ körüli utat nem zavarsz le két hét alatt, hosszabb időre meg nem tudnak eljönni a melóból (egyikük beosztott, azért, a másik meg főnök, azért).
2017. jún. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor még sincsenek annyira tele,mert az ilyenek lazán le tudnak lépni gond nélkül 2 hónapra mondjuk megmászni a himaláját.
2017. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!