Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak a gyerekeseket...

Miért csak a gyerekeseket veszik fel mindenhová?

Figyelt kérdés
Akárhová megyek csak a gyerekes anyukákat meg apukákat veszik fel mindenhová. Arról nem is beszélve, hogy sok párnak még nagyon enni sincsen mit, de ész nélkül csinálják a gyerekeket(magyarok)? Mi folyik itt ebben az országban?

2014. aug. 6. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok gyerekes apuka mégis felvettek egy autóipari céghez 5 hónapja.
2014. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert biztos narancsos az egész család, nem? Most tagad le!
2014. aug. 6. 08:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg pont a gyerek miatt, utasítottak el.
2014. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Narancs munkahelyre menjél! Van egyáltalán még narancsfree workstation? Ezek szerint van. De hol???
2014. aug. 6. 08:54
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Úgy látom kérdező neked valami narancs betegséged van. Sürgősen keres fel egy orvost - nem árt az elmegyógyász szakvéleménye, hogy tisztában lásd a elméd kóros állapotának mibenlétét.
2014. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsen egyetlen gyermekem sem, de ha bárhová bementem jelentkezni, egy olyan álláshirdetésre, melyhez a képesítésem is megvan azonnal fel is vettek. Ez bőven több mint tíz alkalom, szeretem cserélgetni a munkahelyeim.
2014. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

"Akárhová megyek csak a gyerekes anyukákat meg apukákat veszik fel mindenhová. Arról nem is beszélve, hogy sok párnak még nagyon enni sincsen mit, de ész nélkül csinálják a gyerekeket(magyarok)? Mi folyik itt ebben az országban?"


Szinte 100% hogy tegnap te tetted fel azt a dohányzással kapcsolatos kérdést is, hogy miért bánnak így a dohányosokkal, stb, stb.


Nálad tuti hogy nem stimmel valami. Akik családosok, gyerekük van, több szájat kell etetniük, főzni kell nekik, iskoláztatni kell őket, fel kell nevelni, ruhát biztosítani nekik, időt, energiát belefektetni. Mégis hogy gondoltad mégis, hogy majd azokat veszik föl, akiknek nincs gyerekük, és semmi más dolguk? Akkor a családosok miből éljenek meg? Azt mond meg nekem. Ha van 100 ember aki munkanélküli, és az állam csak 50 helyet tud biztosítani, akkor nyilván azoknak fog, akik rászorulnak. És azok a családosok, akiknek kisgyermekük is van, akik legalább törődnek a jövővel és vállalják hogy fölnevelnek néhányan, és nem irigyelik tőlük a pénzt meg a szabadidőt. Arról nem is beszélve, hogy így legalább ösztönzik a MAGYAR embereket arra, hogy kicsit jobban szaporodjanak. Ők érdemlik meg azt az 50 férőhelyet, és utána, ha lesz még hely, akkor jönnek a többiek, akik még maradtak.


Ha kigyullad az autód és ha csörög a telefonod akkor mit csinálsz? Eloltod a tüzed vagy felveszed a telefont? Nyilván először a tüzed oltod el, mert az a fontosabb, és magasról szarsz rá hogy ki hív. Először egy gyerekesnek adok munkát, mert tőle függ a jövő, tőle függ, hogy a gyermekei jóllakottak, éhezne-e vagy éhenhalnak-e. És nekik kell több pénz a fennmaradásra, így igen, nekik adnak előbb munkát. Jól is teszik.


Te kérdező olyan buta ember lehetsz mint a föld, ha ilyenekbe nem gondolsz bele, és hogy azért harcolsz hogy az ország még rosszabb legyen. Te inkább ne foglalkozz a politikával, nem való hozzád.

2014. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A valóság pedig pont az, hogy a gyerekeseket nehezebben veszik fel.
2014. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva kiscsillag!
2014. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem mondták már sokan hogy gyerekes vagyok, remélem igazad van és lesz melóm :d
2014. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!