Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van értelme discoba bulizni...

Van értelme discoba bulizni járni ha valaki nem szépfiú ezért mindig lekoptatják a csajok, vagy ez inkább a szép embereknek való, jobban járni valami más hobbival pl. videojáték/sport?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 17:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem mindig is az ilyen srácok tetszettem meg leginkább bulikban, táncos helyeken és velük kezdtem beszélgetni :)
2017. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ha szarul néz ki valaki, akkor lehet szinte kiemelkedő állással rendelkező, önbizalommal rendelkező, diplomás, értelmes, jó beszélőkéjű, sportoló is akkor se tud discoból egykönnyen csajokat hazavinni. Aki jól néz ki az meg szinte lehet egy munkanélküli aki unalmas és gyáva csajokhoz odamenni, vagy egy primitív nagydarab bunkó is, akkor is megszólítják a csajok meg mennek vele szexelni. Discoba menni rossz külsővel olyan, mint százhúsz kilósan futóversenyre benevezni, ha próbálkozol szorgalmasan akkor is kudarcélmények lesznek belőle az adottságok miatt és annak lesz sikerélménye, akiknek ehhez jobbak az adottságai, nem?
2017. jún. 16. 22:00
 13/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy saját magadat győzködöd és korlátozod ezekkel a butaságokkal. Ha te ebben a tévhitben akarsz élni, akkor tedd, de talán egyszer rájössz, hogy milyen tévúton jársz, megvilágosodsz, és megnyílnak a kapuk előtted is.
2017. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

De kérdező,akkor mi a francnak erőlteted a diszkót? Oda általában csak a selejt lehúzós partyqrvák mennek egyébként is.

Ismerkedj máshol, iskolában, melóhelyen, utcán, szervezett túrákon ,neten.

2017. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
A suliban munkahelyen magától is ismerkedik az ember az nem külön hobbi. Túrákra általában nyugdíjasok járnak, ahogy kutyát is sokszor nyugdíjasok sétáltatnak. Akkor a disco/fesztivál szinte az egyetlen fiatalos közeg, de előző szerint ezekre is szinte csak selejt partyqvák járnak, akkor hova megy az átlag fiatal szabadidejében (már aki elmegy és nem kocka)? Ha valaki nem szépfiú a neten nem is tud rendesen ismerkedni, kiszűrik a csajok magasság meg súlyszűrőkkel vagy mivel nem elég jóképű el sem olvassák mit ír, vagy ha ritkán igen flegma tőmondatokkal kommunikálnak. A szépfiúkkal meg szinte triplamondatokban, és rohannak velük dugni. A netes társkeresés rengeteg elutasítást, szivatást, kudarcot hoz a nem szépfiúknak és sokszor van h barátnőt se szereznek onnan, sokkal több kára mint haszna, nem?
2017. jún. 18. 10:39
 16/24 A kérdező kommentje:
Az utcán azért kifejthetnéd hogy ismerkedsz milyen sikerrel, neked ez a hobbid?
2017. jún. 18. 10:40
 17/24 anonim ***** válasza:

Túrákra és kutyát sétáltatni rengeteg fiatal jár.Mivel rengeteg fiatalnak van kutyája és rengeteg szeret kirándulni is. Az hogy ezt te nem veszed észre mert csak a mamit látod meg a tacskóval és a sétabotos öreg ugrik be a kirándulással kapcsolatban az már a te hibád.

De elmehetsz tánctanfolyamra is, ott sok a csaj és kevesebb a fiú. A videójáték érdekes téma,mert ismerek két olyan párt akik netes multiplayer játékon ismerkedtek meg.Persze durván nagy a férfitöbblet szóval nem egyszerű ott ismerkedni.

2017. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Neked ez a rögeszméd? Belül keresd a hibát, ne kívül!
2017. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én utcán kutyával ismerkedtem.Van egy kisebb aranyos kutyám (spicc)meg egy nagyobb durvább kinézetű.Kertesben lakom szóval nem is létszükséglet a séta. Ha csajozni akartam kimentem a kicsivel ,és többször maguktól jöttek oda lányok hogy simogassák,vagy a kutyát engedtem oda hozzájuk ha ők is kutyával voltak.Onnan már könnyebb is volt megvolt a beszédtéma ,mi hogy merre kinek milyen kutyás kalandja volt ,mikor jár ki ide ,aztán rákérdeztem hogy eljön e velem a közeli fagyizóba úgyis arra megyek.És már ki is alakult a dolog.
2017. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen így van, de részben igazad van. Én pl 14-18 éves koromig nagyon jóképű voltam, de mégsem tapadtak rám a nők mert ennek ellenére nem volt önbizalmam. Most viszont már van önbizalmam, de már 21 vagyok, és egyesek ugyanúgy jóképűek, én viszont rondább lettem arcra. Mégis sokkal jobban el tudok beszélni a csajokkal, a ronda meg dagi lányok meg egyenesen tapadnak rám, viszont én is sajnos ilyen bunkó paraszt vagyok, és nekem nem kellenek ők. Én a szép lányokat hajkurászom.
2017. jún. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!