Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 14 eves lany vagyok. Nincs...

14 eves lany vagyok. Nincs legjobb baratnom es ahogyan latom a tobbi bff-ket mostanaban ez elegge zavar. Van valaki akinek meg nincs bff-je es kb hany eves? Vagy tudnatok valamit javasolni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt javaslom ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel.
2017. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se.
2017. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az a bff? Addig értem, hogy nincs legjobb barátnőd. Még lehet...
2017. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
BFF egy gyerekes ostobaság, ami annyit jelent, hogy Best Friends Forever.
2017. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. De írj ha gondolod. ☺ 14/L
2017. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátság nem így működik eleve. Az egy hullámzó dolog. Ide oda sodródunk. És vannak akihez újra és újra vissza.


Bem baj, hogy nincs legjobb barátod. Arra figyelj, hogy legyenek kapcsolódásaid azért. Mert kezdeményezni. És ha nem jön össze azt ne problémaként éld meg. Kezdeményezz másnál, vagy egy idő után ugyanannál.

2017. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi 4-es! Ma is tanultam valamit. Megháláltam egy zölddel. 3-as voltam. :)
2017. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mindig sokakkal voltam felületesen barátságos viszonyban, könnyen teremtek kapcsolatot, nyitott vagyok az emberek felé, de legjobb barátom, vagy közeli barátom soha sem volt és nem is igényeltem soha, mert ezt a funkciót a családom töltötte be. Kezdetben az apukám, később az házastársam.


Én azt tapasztaltam és ezt mások is megerősítették, hogy a túlzott barátozás vagy az állandó közeli baráti kör mindig a családi kapcsolatok rovására megy, ezért van annyi válás, szerencsétlen gyerek aki elmenekül otthonról, magányos ember.

2017. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as! "Én azt tapasztaltam és ezt mások is megerősítették, hogy a túlzott barátozás vagy az állandó közeli baráti kör mindig a családi kapcsolatok rovására megy,"


Ez így ebben a formában nem igaz. :S

2017. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,hat lehet ez csak igy ramjott ,most a barati koromben mindenkinek van es lehet azert
2017. jún. 18. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!