Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másokat mit zavar, hogy nekem...

Másokat mit zavar, hogy nekem nincsen csak 1 legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom.Aztán barátnőm mondta menjünk bulizni holnap,ünnepeljük meg.Oké.Már lassan 2 éve,hogy ismerjük egymást igazából más barátaim rajta kívül nincsenek ezt ő is tudja jól. Ma mégis kérdezi,hogy nem-e hívok még embereket holnap.Hiszen szülinapra jó ha többen vagyunk,nem csak ketten megyünk bulizni.

Mondom senkim nincsen. Van egy lány aki csopitársam volt,jó barátnők lettünk,de ő meg 60 km-el arrébb lakik na meg nem hiszem,hogy le jönne,főleg a távolság miatt,mivel én is Pestre megyek és barátnőméknél alszok,szegény lány hol aludjon? :D


Na a lényeg a lényeg folyamatosan ezt szajkózta barátnőm,hogy de egy ember sincs akit eltudnék hívni pluszba? Mondom nincs. Már kezdett kellemetlen lenni,mintha lenézett volna vagy sajnált volna nem tudom.


Nekem nincs szükségem 5 millió barátra. Én ilyen egy emberes vagyok.1-2 barátnőnél több nem volt nekem sosem.

Barátnőm párja is érdeklődött,hogy hívjak még barátokat.


Tavaly szerveztem szülinapi bulit, 2 héttel a buli előtt csináltam egy csoportot facen 15 embert hívtam meg. Nos voltunk 5-en. Remek volt.Ja ebből 1 barátnőm 1 a párja. 2 lányhaverom volt ott,de utólag kiderült ők pont rokonlátogatásban voltak és eljöttek 2-3 órára,hogy na azért mégis.

Onnantól kezdve nem beszéltem senkivel,de senki nem is érdeklődött,pedig egy év is eltelt.Buli előtt is inkább én voltam az érdeklődő.

Nos én ilyen embereket nem fogok meghívni,hogy nekem legyen szégyen érzetem,meg rossz,hogy nem jöttek.Kedvem sem lenne velük lenni.


A lényeg, hogy barátnőmet és párját látszólag mintha zavarta volna,hogy nekem nincsenek barátaim,pedig ismernek jól!!

Tényleg annyira rossz?

Lehet gyerekes,de elgondolkoztam rajta.


2015. szept. 17. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Azérz legjobb, mert abból csak egy van, nem?

A legjobból.

Egyébként hasonló, szülinapos sztorim nekem is van, holnap megírom.

Az enyém kedden volt, mi antiszociális Szüzek, ilyenek vagyunk :)

2015. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az én csillagjegyem is szűz bár inkább távolmaradok az asztro világtól. Nekem több száz ismerősöm volt 8 éven keresztül, minden napra jutott 30 nem fogadott hívás, 50 fogadott, 100 sms, népszerű arc voltam reggel, nappal, éjszaka. Életem legjobb, legporgosebb evei voltak. Ma van 1 baratom, aki ferfi mint en es van 1 no aki a regi szeretom, 3 kozeli ismerosom. Szoval 5 emberrel tartom a kapcsolatot plusz a noi tarsasagok. En is most unnepeltem a szuletesnapomat, 1 fo tarsasagaban mint te, nincs ebben semmi kivetnivalo.
2015. szept. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Akkor megnyugodtam :D nem csak en vagyok annyira antiszoc :DD en se vagyok hive az asztro dolgoknak de igaz amit rolam irnak, hugom is szeptemberi es o is antiszoc,talan meg jobban mint en :D
2015. szept. 18. 11:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Elso varom a sztorit :)
2015. szept. 18. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Munka után, gépről megírom este, telefonon hosszas lenne.
2015. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

elküldtem privátban.


dióhéjban a lényeg. nekem is volt több barát, nagy társaság felbomlott, engem lecseréltek új emberek miatt, akkor már le voltam szarva.

meghívtam párat tavaly a szülinapra, akikkel úgy közelebb voltam (valaha) egy óra múlva léptek is, mire a tesómék (plusz meghívottak) megjöttek, nem voltak sehol. én meg készültem. akkor minek?

és én se vágyom ötmillió barátra, nekem is mindig úgy volt, hogy egy -egy barátnőm volt csak, sose volt az, hogy 'mi lányok', mondjuk 5-7 lány. ja, fiúbarátaim voltak mindig inkább. nem kell nekem mindenkivel puszipajtásnak lenni....

2015. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem kaptam levelet :/


Tavaly én is készültem vagyis húgommal együtt tartottuk.Azt nem is írtam. Én is kb 15 embert hívtam meg húgom is.

Aztán összvissz voltunk kb 8 an. 28-30 emberből. 5-en rögtön mondták,hogy nem jó. 2 héttel a buli előtt már szóltunk,csopit csináltunk.Ha nagyon akartak volna tuti megtudták volna oldani. Aztán ahogy teltek a napok mindig vki írt,hogy nem jön. Buli előtt 2 nappal ráírtunk mindenkire a maradék 18-20 emberre aki maradt. Rögtön lementünk 12re.Majd aznap buli előtt 2-3 órával mondták le még páran.

Húgom,húgom barátja neki egy haverja. Nekem barátnőm és párja,meg barátnőm egy lányhaverja volt ott.Meg nekem két "barátnőm" akik csak rokonlátogatás miatt jöttek el,mert úgyis a városban voltak,de inni egyikük nem ivott mert vezetett.Ők csak pár órát maradtak. Barátnőm meg aznapra betegedett le,de lázasan is eljött 2 órára. Pörköltet főztünk bográcsba,akkor bort,pálinkát kértünk papáéktól.Vettünk rágcsálni valót,anyum sütött pogácsát,üdítőket vettünk. Szerencse,hogy aznap reggel vásároltunk.De így is sok minden megmaradt. Hangfalat szereztünk,mert mamáéknál nem volt/kerti party lett volna/.

Húgom majdnem sírva fakadt,hogy milyen kevesen vagyunk,meg hogy már el is ment a kedve az egésztől őszintén nekem is elment. A végét az dobta fel,hogy húgom barátja meg a haverja elkezdték a maradék tortát dobálni így torta csata lett. Ekkor még 6 voltunk. Így vicces volt meg minden.De amúgy meg egy nagy szar volt. Na én ezért nem szervezek szülinapi bulit,de nem csak ezt,hanem sima házi bulit sem,azt is 4 éve vagy hogy csináltam,de oda se jött senki,akkor két barátnőm jött volna fixen,de inkább lemondtam,minek bulizzunk 3-an,meg anyumék máshol aludtak volna ez miatt, 2 emberért nem akartam őket elküldeni.


Sokat gondolkoztam meg minden.De nekem akkor sem hiányzik még több barát meg barátnő. Max mikor bulizunk jó lenne többen menni.Nem csak ketten.De most is voltunk pénteken és semmi probléma nem volt.Jól éreztem magam annak ellenére,hogy ketten mentünk.Voltak ott szülinaposak a vip részbe és mondta barátnőm na milyen jó lett volna ha neked is így ünnepeljük meg.Mondtam ja. Témát váltottam.

2015. szept. 20. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
elküldtem újra.
2015. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem kaptam meg:Dbiztos nekem kuldod?:D
2015. szept. 21. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!