Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen hidegen hagynak,...

Teljesen hidegen hagynak, mentális betegség?

Figyelt kérdés
16. életévemet töltöm, és elmondhatom magamról hogy semmi csajos dolog sorolható az érdeklődési körömbe. Elunom az életem egyetlen bevásárlás alatt, és halálom a ruhák próbálgatása, nézegetése. Nem mellesleg a kozmetikát is megvetem. Mindemellett nagyon szeretek olvasni általában magyarirodalmi műveket de a fantasty- t sem vetem meg (egyedül Leiner Laura féle műveket utálom), és néha napján pár MMO játszani pár barátokkal, de egyre jobban félek... Ez normális? Viszonylag magányos vagyok ha jobban belegondolok, és nem kevés viszálynak ez volt mozgató rugója. (az új iskolámban is számos lány természetesnek vette hogy azáltal igazolja saját maga feljebbvalóságát hogy rámutat ezekre a "hiányokra")

2017. jún. 22. 20:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*nem ártott volna átolvasni az elküldés előtt, a hibáért előre is elnézést
2017. jún. 22. 20:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem nevezném mentális zavarnak, én is utálom ha a megszokott közegemből épp ki kell zökkenni kis időre, ilyen a ruha vásárlás, vagy ügyintézés.
2017. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2017. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A fiú lennék, nem firtatnám ennyire :/
2017. jún. 22. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az az MMO?
2017. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hasonló típus vagyok, nem sminkelek én sem *csak rúzs néha* , gamelek, olvasok, rajzolok ezek mellett elég lányos vagyok bár zenében pl.: a pop-ot ki nem állhatom. Nem szeretek barátkozni, persze elbeszélgetek emberekkel csak ne akarjanak a barátaim lenni, van 2 közeli barátom és kész.

Szerintem normálisak vagyunk, csak egy picit ritkábbak, de ennyi. :D

17L

2017. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az MMO egy játék típus, Massively Multiplayer Online. Gyakorlatilag majdnem minden online játék MMO-nak számít.
2017. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*Massive, nem massively xD. Bocsi a hibámért.
2017. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valaki jön lolozni velem?:'D
2017. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azzal csak ismerkedem :D
2017. jún. 22. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!