Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyűlölök mindenkit, és mindent...

Gyűlölök mindenkit, és mindent, ami mozog. Vélemény?

Figyelt kérdés

Utálom az embereket, az országot, a focit, mindent amit egy normális ember szeret. Viszont imádom a sorozatgyilkosokat, a másoknak ártást, szeretem ha gyűlölnek, utálnak. Nagyon boldog leszek tőle. Vonz az, ahogy a sorozatgyilkosok bátrak, és mernek önmaguk lenni Érdeklődési köröm és társasági életem nincs, soha, sehova nem megyek, és senkivel sem állok szóba.


A mostani nagy foci eb rajongás miatt is hatalmas feszültség van bennem, undorodom attól hogy mások szurkolnak a hazájuknak, holott én szégyenlem a magyarságom, és bármit megtennék hogy ne így legyen. Gyűlölök és utálok mindent, és mindenkit, ami mozog.


Mentális gondjaim vannak, és ezeknek személy szerint nagyon örülök, amikor erre gondolok, akkor elkezdek mosolyogni, és nem tudom kontrollálni.


Vélemény? Lehetséges hogy egy idő után odáig fogok jutni hogy tényleg megölök valakit?



2016. jún. 23. 14:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Nem, érzésem szerinte csak egy figyelemhiányos pózer vagy.

A sorozatgyilkosok nem gyakran írogatnak ki ilyen helyekre kérdéseket, hogy félnek, mert megölnek valakit. Általában nem veszik észre, hogy bajuk van, mert természetesnek gondolják, de te egyenesen imádod (imádnád) ezt magadban. Gondolom te is csak a Dexterben láttál sorozatgyilkost...

2016. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Életemben nem láttam egy Dexter részt sem. Viszont időm nagy részét sorozatgyilkos dokumentumfilmek nézésével töltöm. Én tisztában vagyok abban ami velem van, egy szóval nem mondtam hogy azért ölnék mert természetesnek veszem, hanem mert tetszik az ahogy utálják a sorozatgyilkosokat, és énis vágyom ilyesféle utálatra.
2016. jún. 23. 14:31
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Fiatal vagy még. Szerintem ennyi a gond. Kinövöd.
2016. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

"és énis vágyom ilyesféle utálatra."


Hidd el, én már utállak.

2016. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Aki írta hogy fiatal vagyok: 20 éves vagyok, kb 15 éves korom óta vagyok így ezzel az egésszel.


A következőnek: Köszi. :) Értékelem. Számomra sokkal többet ér hogy utálják az embert, mintsem hogy szeretik.

2016. jún. 23. 14:38
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Megértelek,kérdező.Az emberiség,az emberi létforma szánalmas.Azt hisszük,hogy fontosak vagyunk,pedig pont olyan jelentéktelenek vagyunk,mint a zebra vagy az antilop,amit megzabál az oroszlán.A társadalom kikényszeríti,hogy úgy viselkedj,ahogy nem szabad.Aztán elítélnek ezért.Legyél a préda vagy az áldozat!Tiszta ügy.Nem kell hazudni és nem kell hazugságban élni.


30/F

2016. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Tele van a szöveged ellentmondással:

"Viszont imádom a sorozatgyilkosokat, a másoknak ártást, szeretem ha gyűlölnek, utálnak"

"Érdeklődési köröm és társasági életem nincs"

Na most akkor van érdeklődési köröd vagy nincs? Ha nem lenne akkor nem érdekelnének a gyilkosok és mások kínzása.


"szégyenlem a magyarságom, és bármit megtennék hogy ne így legyen"

Akkor most szeretnéd szeretni a magyarságod...


Nem hinném, hogy mentális gondjaid vannak, csak rá akarod húzni valamire.


Én is ilyen voltam 13-tól 21-22 éves koromig, hogy jaj én beteg vagyok, elmebajos, depressziós, minden vágyam az volt, hogy embert öljek, mert tönkre teszik a világot, minden vágyam volt bekerülni egy gumiszobába, kényszerzubbonyt hordani és a többi. Gyógyszereket, gyilkolási módszereket, kínzásokat tanulmányotam és az emberi elme mélységeit.


Most mi változott? Dolgoznom kell, hogy eltartsam magam és nem engedhetem meg, hogy a munkahelyen hülyének gondoljanak. Úgyhogy kb a leszarom tabletta az egyetlen gyógyszer amit manapság szedek.


Azért diskurálgatnék veled a gyilkosokról, érdekel a téma.

2016. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Általánosítasz.

Már most pszichopata vagy, de jelenleg rossz irányba tartsz.

Gyilkos legkevesebb ami hozzánk hasonlókból kreálódhat.

Legrosszabb esetben, legjobb embereket fogsz elrabolni és napokig kínozni.

Írj rám s segítek boldog életet alkotni magadnak, ahol csak azt utálod mi ésszerűség ellen van.

Egyébként nagyon hasonlítunk. :)

2016. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Félrteértetted. Nem azért tennék meg bármit, hogy ne utáljam a magyarokat, hanem hogy ne legyek magyar.


Azthittem egyértelmű lesz hogy a sorozatgyilkosságon kívül nem nagyon érdekel semmi. Én is dolgozom, csak itthonról.

2016. jún. 23. 14:49
 10/24 anonim ***** válasza:

3-as vagyok,

A 20 is fiatal. Én SZERETLEK!

:)

2016. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!