Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek?

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Eddig féligmeddig antiszoc életet éltem. Kölyökkoromban rengeteget ültem gépelőtt, ezáltal a haveri köröm elveszett. Jelenleg 19 éves vagyok, és dolgozom. Benti kollegáim jóval a korom felett vannak, ezért velük nem az igazi. A kérdésem a következő.

Szinte a 0ról hogyan kezdjek el ismerkedni? Szórakozóhelyeket nem igazán bírom. Táncolni egyáltalán nem tudok (haha) illetve a hullarészeg nyomorékokkal sem hiányzik a balhé. :D Semmi ötletem sincs. :D Tudom, hogy lesznek nyomorék hozzászólók is, de az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2017. jún. 24. 09:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ami kimaradt: Srác vagyok, és elég hiányos önbizalommal. Külsőm átlagosnak, igényesnek mondanám.
2017. jún. 24. 09:25
 2/6 anonim válasza:
Próbáld ki a netes társkeresést. Sokaknak bevált már. Nem veszítesz semmit vele ha mégse jön ott se össze. Vagy csak szimplán ha emberek között vagy akárhol legyél közvetlen és kedves, mosolygós és beszélgess bármiről. Sose lehet tudni hol találkozol a "nagy ő"-vel.
2017. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van bármilyen hobbid, amelynek kapcsán kapcsolatba kerülhetsz emberekkel? Nem szeretnél továbbtanulni? Az is segíthet. Ha semelyik nem jön szóba, akkor valóban marad a netes ismerkedés.
2017. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedést kilőném, mert abból csak rossz tapasztalatom van.:D Nem sajnos nincs ilyen hobbim. Munkám folytatni szeretném, ezért, ezért továbbtanulás kilőve. Mint írtam "igényes vagyok" ehez pedig kell a pénz.:D Szeretem mindennek megadni a módját.:) De nagyon köszi a válaszokat. Ha semmi olyan nem lesz, talán valami társkeresőt kipróbálok. Bár nyáron leszek 20, nemhinném, hogy nekem való.
2017. jún. 24. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor integess ki a csajoknak a bömösből, aztán valamelyik csak beszáll.
2017. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Francba.. Cseréljem le a Lambot? Viccet félretéve nem így értettem az igényt. Lehet a kurv áknak a bmw az igényük, de nekem egyikre sincs szükségem.:D
2017. jún. 24. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!