Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt érti valaki?

Ezt érti valaki?

Figyelt kérdés
Nemrég randiztam egy fiúval aki pár évvel idősebb volt nálam viszont ő mondta is hogy őt nem érdekli a korkülönbség. Tök jó volt az este azt hiszem viszont lehet néha kicsit furán viselkedtem szokásomhoz híven (mármint volt hogy kérdezett valamit én meg olyan zavarban voltam hogy gindolkozni se tudtam a kérdésen) aztán este elkísért a buszmegállóba és megpuszilt meg meg akart csókolni a srác de nem hagytam neki de megértette. Aztán többször is hangoztatta hogy örülne ha tudnánk még találkozni meg hogy szombaton is lesz valami rendezveny vagy mi és mehetnénk rá, én még nem tudtam pontos választ adni hogy megyek e vagy nem. Aztán megjött a busz hazamentem és még este írt hogy tök jó volt az este. Viszont ez már másfél hete volt. Az óta a srác nem is írt meg semmi egyszer írtam neki hogy azert nem ír mert sok a munkálya? De erre se válaszolt meg se nézte viszont mindig látom hogy fél órája vagy pár perce volt fent. Ennyi a történet. Nemértem ha annyira jó volt az este mint amennyire miondta meg már akkor el is hívott egy következő randira akkor miért kell ezt csinálni?

2017. jún. 26. 09:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért csak kicsit felidegeltem magam mire leírtam..
2017. jún. 26. 09:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már az, hogy pár évvel idősebb fiúval voltam. Az elején nagyon kedves volt, a végére már az érdeklődése elveszett mindkettőnknek. Az életkort illetően más más életszakaszban van az ember(egy 27 évesnek már mások a céljai). Szóval biztos ez is közrejátszott.

Lehet az is, hogy zavarba voltál és ő ezt nem érezte felőled biztos válasznak, vagy ő már többet szeretett volna a csók alapján.

Szerintem ne írj neki addig, míg ő nem ír (ha egyáltalán fog) és keress mást, aki értékeli a tartásod :)

19/L

2017. jún. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te miért nem írtál neki?

Kérdezett valamit, amire nem kapott választ. Megírni, hogy 'egyébként igen megyek', vagy 'egyébként nem megyek oda, de máshova mehetünk', vagy akármi.., elég alap lett volna.

Szegény 2#, úgy ad tanácsot, fogalma sincsen dolgok működéséről.

Ha velem ezt eljátszod, egyértelmű célzásnak veszem, hogy nem érdekellek. Hogy ő emiatt nem is olvassa amit írsz, már másodlagos. Mond meg neki, sajnálod, nem válaszoltál, szeretnél találkozni még vele. Ha utána sem válaszol, kérdezd meg, miért. Ha arra se, akkor ennyi volt.

2017. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, és a kérdező írt neki, figyelj jobban :)
2017. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NOS kedves kérdező ez az a fajta viselkedés"típushiba" amitől sok nő szenved.

A nők elvárják h a férfi kezdeményezzen meg ő írjon meg ő hívjon el meg stb.,de ti nők az estek 95%ban nem kockáztattok semmit és nem mutattok ki semmit aztán meg csodálkoztok hogy nem jön össze a dolog.


NE VEDD SÉRTÉSNEK csak elmondom hogy mit érzékelhetett ebből a csávó,és hogy ne a férfi legyen már megint a hibás.

SZÓVAL ez az ő szemszögéből úgy jött le hogy:

Vette a Bátorságot és elvitt randizni.ezek után kezdeményező módon beszélt veled de te (állításod miatt a zavartságod miatt) nem válaszoltál neki. (NAMÁR MOST Ö HONNAN TUDJA h azért nem válaszoltál neki mert zavarban voltál és nem azért mert leszartad?? :DDD) TÖBBSZÖR hangoztatta mennyire jó volt az este és akar leközelebb találkozni veled de erre te egy bizonytalan visszautasítást adtál (MONDVÁN h nem vagy benne biztos),aztán pedig a csókját is visszautasítottad

AZTÁN írt neked hogy mennyire jól érezte magát. de gondolom ezt te nem hangsúlyoztad ki (leglaább is nem írtad le)


SZÓVAL a lehető legkritikusabb pontokban adtál neki pirosjelzést.


mit vártál még? ő hívott el,ő kezdeményezett,ő írt

neked is kockáztatni kellett volna és igent mondanod az adott helyzetre,vagy neked is kezdeményezni.


az elmondásod alapján nem mutattad a fiu felé h akarsz vmit


FÉLRE NE ÉRTS KEDVES KÉRDEZŐ nem akarlak bántani egy kicsit se ,csak azért írtam le határozottabb stílusban mert lehet h ez az egész neki így jött le.

2017. jún. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyetértek az #5-el. Kicsit határozottabban kellett volna mutatnod neki hogy téged is érdekel a dolog.
2017. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én még a randin előre szóltam neki hogy ilyen első randiknál nem vagyok a szavak embere.. de igazatok van biztos félre értette a dolgot.. még tegnap írtam neki de még arra nem valaszolt (még mindig nem)
2017. jún. 27. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek az 5-össel.


Amúgy hasonló okok is hozzájárulnak ahhoz, hogy az ilyen csajok könnyebben, nagyobb eséllyel jönnek össze tolakodó, bunkó hlye barmokkal. Mert általában normálisék nem erőltetik annyira.

2017. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!