Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szólt be csak azért...

Miért szólt be csak azért mert neki nem tetszik valami?

Figyelt kérdés
Egèsz pontosan szálltunk fel a buszra. Mikor megálltam kapaszkodni egy roma nő beszólt,hogy: mi van anyád nem tanította meg hogy a nőké az elsőbbség. Erre èn elszámoltam magamban 3ig,aztán nem szóltam vissza semmit.(egyèbkènt tudni illik,hogy èn olyan vagyok hogy egy darabig nyelek,de aztán hirtelen kitörök ha sokáig provokálnak,de akkor kő kövön nem marad). Aztán kb 4 megállóval odèbb amikor mielőtt leszállt,megint odaszólta,hogy:aztán legközelebb mond már meg anyádnak hogy tanítson meg az illemre. Na itt volt az a pont ahol eldurrant az agyam ès ráförmedtem,hogy: jólvan,duguljál már el te,f asznak magyarázol egyfolytában. Erre azèrt megijedt ès lesietett a buszról. Ès nem az volt a bajom hogy volt vèlemènye,hanem hogy beszólogatós stílusban beszèlt velem,illetve a szájára vette az anyámat többször is. Mondhatta volna így is pl hogy: fiatalember ez nem volt szèp magától! Ez esetben elnèzèst is kèrtem volna,de így csak felbosszantott.
2017. jún. 28. 15:07
 1/7 joe2016 ***** válasza:
13%
Neki van igaza , a nőnek van elsőbbség
2017. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1:


Ne védjél már egy koszlék cigányt.

2017. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jó egyrészt rohadtul nem nőké az elsőbbség,ezt hagyjuk már :D ezt csajként mondom...

az még oké hogy elmondja hogy nem tetszik neki valami,de az hogy az anyádat is a szájára veszi..jól tetted hogy kiosztottad ^^

2017. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mocsadék ork, én bizony beleszőttem volna a mondandómba párszor a román cigány kyrva anyját is. Mondjuk az első beszólásakor már. A tetőablakon hagyta volna el a buszt menet közben az tuti.
2017. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jahj 58% ismét feminácizhattál egyet, a 44%-os nem nő amúgy...aztán meg te pampogsz, ha előreengedsz valakit és nem köszöni meg.

Feminista ismerősöm pl. nem szereti, hogy előreengedik. És én sem igénylem nőként, mert nem érzem, hogy azért mert nő vagyok engem előre kéne engedni, nem érdemeltem ki semmivel.

2017. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: ilyenekkel ne törődj, mert bármikor ott lehet a pereputtya. Egyszerűen ignoráld, mert nincsen vita-szinten.
2017. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szórakáznék ilyennel mert aztán oldaladba a kés.


Te tudod.


"Kő kövön nem marad"


Ez jó, de igazad van, de akkor sem kellene nekem pl. vesémbe a kés.


Ezek a cigányok bármire képesek, mivel a legalja emberek.

2017. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!