Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha elmondtam már egy srácnak,...

Ha elmondtam már egy srácnak, hogy tetszik nekem. és aztán két hónapig hozzám se szólt, most meg elkezd közeledni, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk ismerkedés terén... És ma meg hazakísért... Nem értem, komolyan, most akkor tetszem neki? Mert múltkor nem mondott semmit, mikor bevallottam neki a dolgot, csak bámult a suliban, de nem jött oda...
2015. febr. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Rájött hogy jobbat úgysem kap, beéri veled
2015. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt hogy le esett neki a tantusz és most szeretné ha lenne valami
2015. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is az jön le sajna, amit az első válaszoló írt, de nem írtam volna ilyen bunkón :D
2015. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De amúgy nem is csajozik egyáltalán... Mondom, hogy nagyon félénk, szóval nem értem.
2015. febr. 10. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is eléggé félénk típus vagyok. És ha odajött volna hozzám annak idején egy lány azzal, hogy tetszem neki, lehet, hogy meg se mertem volna nyikkanni. Meg gondoltam volna, hogy biztos csak ugratni próbál.

Lehet, hogy ő se volt biztos a szándékodban. Ezért nem mert lépni idáig. 25F

2015. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!