Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Nincsen társaságom, nincs barátnőm, de mindkettőt szeretnék? Egyedül vagyok, hogyan induljak neki? Eléggé magányosnak érzem így magam. 25/F

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg magadban a valódi okát, és azon változtass vagy húzz el egy teljesen új környezetbe. Másképp csak erőlködés lesz.
2016. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát valahogy el kell kezdeni társaságba járni . Iskola ?munkahely? Valami bővebb infó esetleg? Milyen idős vagy?
2016. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát azért ezen szerény információkból, nem igazán tudunk neked tanácsot adni, hogy hogyan tovább. Semmi konkrétumot nem közöltél, csakhogy nincs nőd, meg társaságod, de szeretnél. Nem tudjuk milyen helyzetben vagy pl, milyen a környezeted, stb stb stb.
2016. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig miért nem volt? Az okát keresd és változtass.
2016. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit, mivel nekem ez az állapot tökéletes így!
2016. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, változtatni szeretnék, ezért is tettem fel ezt a kérdést. Hogy vajon merre is induljak :)


De valóban, igazatok van, tényleg kevés az info.


Iskolába nem járok, otthon lakom még, a munkahelyeimen eddig csak hozzám képest (25 vagyok) csak jóval idősebb 50-es nők voltak, vagy egyedül dolgoztam.


Eddig miért nem volt? Mert az iskolaéveim alatt a pánikbetegségem és egyéb dolgok visszahúzódóvá tettek és szeparálódtam. De most szeretnék nyitni, csak „merre tovább elvtársak” szituációban vagyok :)

2016. nov. 8. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Most jön a szokásos sablon duma: Legyél barátságosabb, nyiss az emberek felé, közvetlen legyél, mosolygós. Legyen jó benyomásod. Ha piszkálnak akkor ne vedd fel, hanem üsd el valami frappáns poénnal. Igy lehet csak barátokat szerezni és nem úgy hogy bezárkózol és nem szólsz senkihez.


És tegyük fel te ezt meg is fogadod, és igen, nagy klnyszer lesz ez neked, MERT TE NEM ILYEN VAGY. Ezért belefáradsz de azon vagy hogy megfelelj másoknak. Erőlteted hogy legyenek barátaid, de tanuld meg, minél görcsösebben akarsz valamit annál inkább ellenállásba ütközöl annál inkább nem fog menni.


Intovertáltnak lenni nem a legjobb dolog, irigykedve figyeli az extrovertáltakat h nekik minden olyan könnyen megy. Olyan akartam lenni én is és én is erőltettem az iskolában, de nem ment, inkább kinevettek és lenéztek. Ezt akarod? A nagyszájú nyilt embereket mostanra szinte semmibe veszem mert számomra jelentéktelenek. Persze beszélek velük ha odajönnek, de akkor is jelentéktelenek mert pont h nem érdekelnek a felszines dolgok. Ő meg élje úgy az életét ahogy akarja. Hát igazából lehet mégis jó lehet olyannak lenni de érzem h mégsem, mert önmagam szeretek lenni.

Olyan idős vagyok mint te de már megtanultam h ne akarjak más lenni mint amilyen vagyok és nem szabad hagyni hogy megváltoztassanak.

2016. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kezdj el ismerkedni. Emberek közé járni. Ez egy nagyon összetett dolog és nehéz elmondani hogyan kell csinálni. Kettő dolgot tudok ajánlani.


1. Sportolj

Igen közhelynek hangzik, de jó hatással van a lelkedre. Ajánlanék valamilyen férfias sportot pl.:küzdősportok vagy valami kondi, crossfit. Ezek tényleg határozottabbá tesznek és férfiasabbá. Ugyanakkor ismerkedhetsz emberekkel.


2. Ismerkedj lányokkal, emberekkel

Szólítsd le a lányokat hívd el őket azonnal, vagy csak barátkozz velük és tégy ahogy érzel. A lényeg hogy valahogy indulj el és tudni fogod mit kell tenned, hogy mik a hiányosságaid és az erősségeid.


Én is átéltem azt amit te és tapasztalatból mondom, a lányokkal való ismerkedésben van annyi szívás mint a magányban. Azt vésd az eszedbe hogy amit kergetsz attól nem lesz jobb az életed sőt rohadt nehéz lesz. De legalább lesz egy kiutad a magányból megnő közben az önbizalmad tapasztaltabb és bölcsebb leszel. Jobb önmagadnál. Úgy hogy vágj bele.

2016. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem figyelembe venni a leírtakat. Köszönöm a válaszokat! Ha valakinek van még ötlete, ne tartsa magában! :)
2016. nov. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!