Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van értelme olyan emberrel...

Van értelme olyan emberrel beszélgetni aki bevallottan csak segítségképpen kommunikál velem? És nem kedvel meg nem tart havernak, barátnak

Figyelt kérdés
Csak tudja hogy magányos vagyok, teljesen, eléggé romokban van az életem, az emberek utálnak. És így hajlandó meghallgatni engem, beszélgetni velem javarészt írásban, ritkán esetleg találkozni is. Eddig egyszer találkoztunk. Van azért értelme ennek így?
2017. jún. 30. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az illető külsősként ráláthat olyan problémákra nálad, amelyek újdonságként hatnak rád. Ha jó tanácsokat ad, érdemes rá hallgatni, de sokszor egy figyelmes hallgató is elég, akinek kiöntheti gondját-búját az ember.
2017. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, mert legalább próbál neked segíteni. Illetve ez motiválhatna is abban, hogy megváltozz, mert akkor lehet komolyabban barátkozna veled.


Én is szívesen beszélgetek olyanokkal akik magányosak, depressziósok stb., de ha egy idő után nem látom rajta, hogy próbálna megváltozni, akkor hagyom, mert nem leszek a lelki szemetesládája élete végéig.

2017. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ertelme, ha o veszi a faradsagot arra, hogy ne legyel egyedul akkor ne zarkozz el tole, lehet kesobb halas is lehetsz neki.

Ezenfelul pedig meg barmi alakulhat belole, a legjobb baratsagok se azonnal kezdodnek nem? Hosszu evek, kitartas es egyutt attelt tapasztalatokbol alakulnak.

2017. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A probléma a te készülékedben van. Ki kiváncsi egy negatív, érzelmileg lehúzó energia vámpírra?
2017. júl. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!