Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 mg rivotrilt veszek be egy...

1 mg rivotrilt veszek be egy nap, szociális fóbiára, erős szorongásra. Ha kihagyok 2-3-4 napot, akkor is kialakul a tolerancia? És esetleg a függőség? Vagy akkor mi van? Szóval hetente mondjuk 2-szer, esetleg 3-szor szedem be.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 21:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
A Rivotril nem egy jó gyógyszer, pont a függőség meg stb. miatt. Kérjél mást, nemcsak ez a gyógyszer van rá.
2010. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
köszi a választ, tudom, de a kérdésre tudnál reflektálni? .)
2010. jan. 29. 21:59
 3/35 anonim ***** válasza:
36%
Nem szeretned inkabb megoldani a problemadat? Nem szabadna hogy ez legyen,es nem gyogyszerrel kene kezelni szerintem.
2010. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
45%
szorongásra szedj inkább frontint. az nem okoz függőséget!
2010. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
32%
Nem. A terápiás gyógyszereknél 4-6 hét, mire egyáltalán elkezd úgy dolgozni, ahogy kell neki. Bár nem tudom, a rivotril ilyen-e. A rivotril nekem olyan xanaxosnak tűnik, hogy amikor baj van beveszel, amikor nincs, nem veszel. Nekem annak idején amikor felírták, napi 6 mg-ot kellett szednem (!!!!). Én ezt simán megtagadtam, amikor ez első két szem bevétele után beájultam. Amúgy nem okoz függőséget olyan könnyen mint pl a xanax.
2010. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
most komolyan ilyen nehéz megérteni a kérdést? :D nem rosszból, de csak egy kommentelő válaszolt rá, az utolsó :)
2010. jan. 29. 22:07
 7/35 anonim ***** válasza:
74%
A Rivotril nem olyan, hogy több hétig kell szedni, hogy hasson. Néhány óra alatt hat, és hatása is néhány óra. Sajnos tényleg hozzá lehet szokni ha sokáig szeded minden nap.
2010. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
62%
Az antidepresszánsokra gondolt a 22:02-es válaszoló. Azoknál van az, hogy egy hónap alatt alakul ki a hatása. A szorongásoldó az más típusú gyógyszer. Bevétel után rövid időn belül hat.
2010. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%

Egyik gyógyszer sem jó úgy,ha vaktában szedjük,mikor csak kedvünk van.Az orvosod hogy rendelte?

A függőség mindenképpen kialakul.Én elég sokáig szedtem,és örülök,hogy sikerült leállnom róla,mert ezt a gyógyszert elég brutálisnak tartom,és szerintem sokan vagyunk még így.

Más módszer nincs arra,hogy legyőzd a szociális fóbiád?Csak ez az erős szer?

2010. jan. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Igen
2010. jan. 30. 09:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!