Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon visszahúzódó vagyok....

Nagyon visszahúzódó vagyok. Elég ha abszolút ignorálom őket?

Figyelt kérdés
Mivel csendes ember vagyok, sok hülyeséget hallok vissza magamról, holott tudtommal rendelkezek olyan taszító tulajdonságokkal. Pár pletyka: felrúgtam egy gyereket csak úgy (mikor, kit?), biztos valami érzelmi fogyatékosságom van vagy hasonló, sorozatgyilkos lehetek... Ha teljesen kizárom az ilyeneket az megoldást nyújthat? Nem tettem semmi rosszat...

2017. júl. 2. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég. A teljes baráti (?) körödet cseréld le. Keress normális embereket! Hidd el, vannak.
2017. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van, ha az ember degeneráltak közé kerül. Mindenhol van egy ilyen társaság, akiket leírtál, akiknek annyira nincs saját életük, hogy csak a másikkal tudnak foglalkozni, és csak a rosszindulatú pletykákon jár az eszük. Azt mondják, ilyenekkel nem érdemes kezdeni, mert akkor le kellene süllyedned a szintjükre.

Kollégiumi éveim alatt rólam is terjedtek meredek dolgok, viszont mivel a dohányzóban levő társaság elég pletykás volt, ezek visszajutottak hozzám. Nekem annyi szerencsém volt, hogy ismertem a megfelelő embereket, akiknek elhinthettem ezen illetők viselt dolgainak egy részét - tudniillik együtt lakás során az ember megtud ezt-azt a másikról. A degeneráltak jöttek-mentek, de én maradtam, és az emberek is maradtak, akik mellém álltak, hiszen tudták, hogy nekem van igazam. Én az aljas megoldást választottam, mert abban a közösségben, helyzetben máshogy nem maradhattam fent.

Idővel ha ignorálod őket, találnak más célpontot, más beszélni valót. Kérdés, addig képes vagy-e elviselni, ami most megy.

2017. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 2. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!