Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok erröl a gondolat...

Mit gondoltok erröl a gondolatmenetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok

14 éves lány vagyok.

Rendészeti szakon vagyok. Az a tervem, hogy probálok nevet szerezni. Persze nem hírhedt akarok lenni. Elvégzem ezt az iskolát 4-5 év, meg még egy 4 év. dolgozok 1-2 évet.

És kimegyek külföldre, Amerikába. Ott pedig színészkedéssel (film) és modellkedéssel szeretnék foglalkozni, meg egy kicsit talán a rappel. De viszont a suliba csak németet tanulok. Angol nyelvtudásom, csak egy játék miatt van, az is nagyon kevés :DD

És az az álmom, hogy egyszer rám is felnézzenek majd.

Ariana nem is a példaképem, hanem csak egy icon..

És szeretnék énis, majd nem is kell több százezres "rajongó" nekem elég 10 is. De mégis ezt szeretném.

Sikerülhet ? Elérhetem ? küzdök érte, és önerőből szerzek nevet, nem anyuci apuci fogja alámrakni .


Köszönöm hogy elolvastad.



2017. júl. 8. 09:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. júl. 8. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!