Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a gondolatmenetről? És mit gondolnátok ugyanerről, ha nem lenne senki aki segítene ebben és egyedül kellene megoldanotok ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
"Nem merek odamenni,mert nincs önbizalmam.Ha lenne nyilván oda mennék.Azt kellene valahogyan feltornázni,amit csak pozitív visszajelzés tudna segíteni.Az meg nem lesz,amíg nem megyek oda."

2013. júl. 29. 22:45
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
90%
hát ez így van
2013. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Holnap odamész és kész ez nem kérés volt hanem felszólítás! Mese nincs odamész megteszed!
2013. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
2-es a fenti állítás igaz rám.Akkor hogyan mennék mégis oda?olvasd el még egyszer,ez nem így megy hogy te azt mondod. :)
2013. júl. 29. 22:58
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Attól még bízhatsz magadban mert nem sikerül valami!:)
2013. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Igen,csak mikor századjára sem sikerül,akkor már nem olyan könnyű a dolog. :)
2013. júl. 29. 23:15
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Adok egy tippet, nem tudom, bejön-e. Próbálj meg most tényleg csak barátkozásból odamenni valakihez. (olyan helyen, ahol van idő/lehetőség beszélgetni pl. kávézó, könyvesbolt, vonat/busz váróterem stb.)Ha azért állsz szóba valakivel, mert érdekel és nem azért, mert kétségbeesetten nőre vágysz, nem fog gerincre vágni, ha nem jön össze.

Mert most a lány érdekelt téged, és kiderült hogy bunkó/hisztis vagy éppen kedves, de siet valahová netán van pasija. Szóval ha megérted, hogy egy elutasítás nemcsak rólad mond valamit, hanem az illetőről is, könnyebb dolgod lesz.

Engem itt gyakran lepontoznak amikor azt állítom, hogy a jellem/intelligencia/kiállás legalább ennyit nyom latban mint a külső, de sok nőnél tényleg így van. Egy érdekes beszélgetés önmagában is lehet vonzó és kellemes élmény.

2013. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
99%
Jól mondja az előző. Még annyit hozzátennék: ha valakinek másoktól függ az önbizalma az már rég rossz. Ha úgy akarsz önbizalmat szerezni, hogy mások dícséretére ácsongózol akkor az csak olyan "önbizalom" lesz mint egy kártyavár. Lenne mondjuk tíz ember aki megsimizi a buksidat hogy jaj de helyes, okos, szép, magabiztos stb. gyerek vagy, a 11. meg azt mondja hogy tojok rád és máris össze is dőlt. Az önbizalmat magadnak kell elérned önfejlesztéssel, meg szándékos helyzetbe kerüléssel. Mint például ez a csak beszélgetni mész oda dolog. Vagy próbáld ki hogy keresel egy ránézésre visszafogott de csinos leányt, elmész mellette és rámosolyogsz közben a szemébe nézel. csak ennyi, ne állj meg mellette egy pillanatra se. Zavarba fog jönni, azt fogja gondolni hogy na ez egy magabiztos pasi.
2013. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,azért még várnék több válaszra is hátha érkezik.

Tudjátok az a gond,hogy ennyi sikertelenség után nagyon nehéz odamenni is akár egy ilyen lányhoz,ráadásul mostanában figyeltem a hölgyeket különböző helyeken és fapofát vágnak hozzá.Igazából kellene számomra egy apró jel,és akkor már érezném,hogy van esélyem.Legutóbb volt egy hölgy,aki kedvesen mosolygott rám,és hozzá oda mertem menni és nagyon jól elbeszélgettünk hosszabban is.Persze nyilván mindkettőnknek kellemes volt a beszélgetés.Bár nem lett belőle semmi komolyabb,mégis jól esett hogy legalább valaki még nem küld el egyből,amint rám néz.

Tényleg ez a legnagyobb gond,hogy teljesen fapofával ülnek/állnak különböző helyeken én meg nem tudom eldönteni,hogy most akkor lehet-e valamit vagy sem.Olyan nagy önbizalmam meg sajnos nincsen,hogy csak így ilyenekhez pikk-pakk oda merjek menni,bár ez érthető szerintem a sok csalódás miatt. :/

2013. aug. 10. 10:54
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

hát általában aki fapofával áll, ahhoz tényleg nem érdemes odamenni, mert bele van mélyedve a saját dolgaiba vagy épp nagyon szerelmes önmagába...de aki egy kis jelét is adja annak, h benne lenne akár egy beszélgetésben, mindenképp tenni kell egy próbát, ha rosszul sül el, akk is valószínűleg az életben nem látod többet, csak nyerni lehet vele, nem??? :D


L/20

2013. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Csak annyira nehéz így találni valakit,ráadásul minden nap melózom reggeltől estig,mikor hazaérek örülök,ha pihenhetek.Utána már egyáltalán nincs kedvem elmenni sehova.Utána meg jön az egyetem,ott is ugyanez a helyzet,semmi kedvem utána még bárhova is menni,miután végigszenvedtem a napot bent.A szakon szinte egyáltalán nincsenek lányok,1-2 kivétellel,azoknak is barátjuk van.Másik szakon vannak lányok,de azokhoz meg hogy a francba kellene odamennem,fogalmam sincs.Az utcán próbálom figyelni őket,de megállapítani bármit is róluk nagyon nehéz,a legtöbb tényleg fapofát vág,egyik se néz a szemembe,semmi nem történik.Így aztán nagyon nehéz a dolog,és ugye még rátesz az önbizalomhiányom is egy lapáttal,pedig csak egy-két apró jelre lenne szükségem,szerintem nem olyan nagy kérés lenne a hölgyektől.Nem azt kérem,hogy jöjjenek oda ők hozzám,mert tudom hogy vannak olyan helyzetben,hogy leszarják a dolgot,úgyis ők válogatnak kedvük szerint.Az elvárásokról már nem beszélek,mert mindkét nemnél vannak magas igényű egyedek,csak valahogy úgy érzem hölgyeknél ez sokkal magasabb arányban van.Ha tényleg lenne 1-2 jelzés,megtenném én szívesen az első lépést,de anélkül nem megy sajnos. :/

Olyan átlagos srác vagyok körülbelül kinézetre,az öltözködésem viszont szerintem jobb mint az átlagé.Adok magamra bőven,nem vagyok egy csúnya gyerek,csak valahogy nem jöttek össze a dolgok.

2013. aug. 19. 14:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!