Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kövér vagyok, csúnya vagyok?

Kövér vagyok, csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még nyári szünettel jóval előbb, pár hónapja azzal szekáltak, hogy olyan rusnya és kövér vagyok, hogyha tükörbe nézek, összetörik. Amikor jöttem le a lépcsőről, akkor elkezdi nekem egy alsós: ,,Hogy nézel már ki?"

Meg kibeszéltek a hátam mögött, hogy milyen dagadt koca vagyok, meg menjek a vágóhídra.

Anyámék csak elfogultak, mert ők azt mondják, hogy csinos vagyok, meg ne hallgassak azokra az ,,anorexiás kölykökre".

Szóval már jóideje kaparja a csőröm, hogy mindenhol a csinos modelleket reklámozzák, mintha ducibb emberek nem is léteznébek, és ez rosszulesik. Szóval az a kérdés: Igaz ez?


Képeket priviben küldök!



2017. júl. 8. 13:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz?
2017. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Küldjél nekem is egy képet, kérlek! Nyilatkozni a megtekintése után tudok.
2017. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Látom sok itt a dagi lányokra maszturbálni akaró kanos majom.
2017. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Két lehetőség áll fönt.

1. Változtatsz magadon a külsődön a személyiségéden.

2. Maradsz úgy ahogy vagy és kizárod őket, esetleg elfogadod, hogy ez van ez vár rád...

2017. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Küldj.
2017. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Képet.
2017. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ha kivertétek rá, elárulom nem is csaj. :)
2017. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A gyerekek kegyetlenek ez tény, de ha nem lennél kövér, akkor nem disznóznának le, szóval ha jól akarsz kinézni és egészséges akarsz lenni, akkor fogyj le.

Általánosban szoktak az emberek a legvékonyabbak lenni, mivel ilyenkor nőnek sokat, szóval, ha már most túlsúlyos vagy és nem változtatsz, akkor komoly problémáid lesznek ebből a jövőben (mind szociális, mint egészségügyi értelemben)

2017. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#13 Légy szíves ne magadból indulj ki. Én is kértem a kérdezőtől képet és meg sem fordult ilyesmi a fejemben. Undorító, hogy ilyenre képesek az emberek. Szerintem kérdező senkinek ne küld inkább képet itt csak több lelki fájdalom ér a sok retardált miatt.
2017. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
lehet játszani a sértődöttet, de érdekes, hogy itt mindenki a szivén viseli a másik sorsát és egyből segítőkész. ha ez tényleg így lenne nem itt tartana a világ. elég a képmutatásból.
2017. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!