Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti ha fodrásznál vagytok,...

Ti ha fodrásznál vagytok, tudtok miről beszélni?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok egy nagy bőbeszédű típus, nehezen tudok megnyílni. Van egy kedves fodrászlány a környéken, akihez havi 1x járok. Olyan 26-28 év körüli lehet. Elmegyek hozzá, és elmondom neki, hogy milyen hajstílust szeretnék, és kb ennyi. Utána jön a kínos csend, ülök magamnak 10-15 percig. Az a legjobb amikor vannak nála, és legalább megy a duma másokkal. De ez minden fodrásznál így van, ha elmegyek. Ti hogy vagytok ezzel? Van közös téma? 19/F

2017. júl. 19. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg, olvassa-e a Gyakori kérdéseken a Szex kategóriát.
2017. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eleinte nem volt de már 7 éve egyhez járok, igy már elég jól eldumálgatunk.

20F

2017. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

én is teljesen antiszoc vagyok de a sok diákmunka után megtanultam idegenekkel beszélgetni. Nem érdekelnek de rászánom magam a beszélgetésekre hogy ne nézzenek ki.


a lényeg hogy ne félj kimondani amit épp kérdeznél mondanál. elsőként szerintem érdemes lenne a szakmájáról beszélgetned vele.

onnantól meg úgy is jönni fog minden magától.

2017. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Hát ha már szexualitás kategóriába írtad, akkor meséld el neki milyen frankó új kétszemélyes ágyat vettél és hogy milyen kényelmes...
2017. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
54%
Én sem szoktam beszélgetni a fodrásznál, kb. elmondom hogy hány centit vágjon és ennyi. Mások úgyis dumálnak neki eleget.
2017. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Clay Morrow ***** válasza:
Igen, én sem vagyok az a bőbeszédű, főleg az ismeretlenekkel, de a fodrászokkal mindig tudtam, kérdezgetnek én meg felelek, utána esetleg mesélek valamit ha jól megy, nem szeretem azt a kínos csendet.
2017. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem nyílok meg kb. senkinek, csak valami felszínes baromságról beszélek a fodrásszal is ami őt lefoglalja. Például suliról szoktam beszélni, mit csinálok a nyáron, hova megyek kirándulni, ilyenek. De van amikor csak nézem ahogy vágja a hajam és lesek. Nem kötelező mindig beszélni, ez nem elvárás.. szabad vagy, azt csinálsz amit akarsz, ha nem akarsz beszélni vele nem beszélsz. Ez nem kínos, csak ha úgy fogod fel..
2017. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11 éve ugyanahhoz járok, eleinte alig beszéltünk pár mondatot, de mostanra jól összemelegedtünk, sokmindenről el tudunk beszélgetni, pedig az anyám lehetne (általában nem nagyon tudok szót érteni a korosztályával). Én sem vagyok beszédes típus egyébként. A fodrászoknak nagyon jó érzékük van ahhoz, hogy rögtön észrevegyék, hogy akarsz-e beszélgetni vagy sem.
2017. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!