Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék vele beszélni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vele beszélni, hogy rossz úton halad?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki úgy 3-4 hónapja nagyon megváltozott. Gyakorlatilag netre is felrak magáról képeket, ahol kb szinte mindene kilátszik, meg random embereket jelöl be és random emberek is ugyanúgy bejelölik. Hogy is mondjam.. Ez idő alatt jópár fiúval összejött, meg pár nap után szakítottak, meg akár nála 1-2 évvel fiatalabbakkal is összefeküdt, nem csak a saját korosztályával. Tegnap volt Balaton Soundon és egy csomó pasival kavart, illetve sikerült összeszednie valami pasit, de szerintem vele se tart sokáig.

Nem tudom mi válthatta ki belőle ezt, mert mi előtte az ilyen embereken nevettünk, erre ő is ezt csinálja. Mind a ketten 18 évesek vagyunk amúgy.


2017. júl. 8. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Hagyd beken, tombolja ki magat aztan lecsillapodik, remelhetoleg. En is ilyen voltam, aztan kinottem
2017. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az mondjuk fura, hogy a fiatalabb pasin akadsz meg, mint ha az rossz lenne. Baj van...

De semmi közöd a magánéletéhez ám!

2017. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel a sorsa, mondd neki hogy ha már mindenki "rongya" lesz, legalább mindig gumival csinálja! :-) Az azért is fontos, hogy nehogy szaporodjon a fajtája! :-)
2018. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!