Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok beszélni arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok beszélni arról a lánnyal, hogy mi történne, ha véletlenül terhes lenne?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken ezt a témát már akkor előhozzák, amikor éppen hogy csak összejöttek.
2017. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én csak kapcsolatban szexeltem, de igen beszéltem vele és megkérdeztem, hogy mi lenne ha


24F

2017. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
A pasik úgyis hazudnak,elég megnézni azt hogy mennyi egyedülálló anyuka van.20/L
2017. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Még így is sok pasi abortuszra küldené a lányt. Az én párom se akarta. Külön mentünk aztán rá jött hogy hülye volt és van egy kislányunk. Még a a szülésnél is jelen volt. Odáig van a lányáért. Milliószor bocsánatot kért amiért azt akarta menjek abortuszra.
2017. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Áhh, egyértelmű, hogy abortuszra mennék. Már csak azért is, mert vagy fogamzásgátlót szedek, vagy gumit használunk a párommal, egyikünk sem akar gyereket. Ha mondjuk az óvszer kiszakadna, az nem a mi hibánk volna. És egy hibás termék miatt nem tenném tönkre az életemet valamivel, ami extrán nyeli a pénzt. Még mindig lelkiismeretesebb vagyok így, mint sok szülő, aki felnevelni és eltartani sem tudja a gyerekét.
2017. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egyértelműen nem akartam terhes lenni, tettem ellene, illetve határozottan tudtam, hogy abortusz lenne a kimenetele, ha minden igyekezetem ellenére mégis becsúszna.

Amikor viszont olyan életszakaszba értem, hogy már foglalkoztatott a gyermek gondolata, akkor átbeszéltük a párommal az opciókat, de csak későbbre terveztük a babát. Ebből az lett, hogy egy szenvedélyes, óvszert hanyagoló együttlét után úgy döntöttünk, hogy nem futunk orvoshoz és abban a hónapban már nem is vesszük elő a gumit, majd a következő ciklusban. A kockáztatás eredménye lassan 3 éves.

2017. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Deflohelp ***** válasza:
Igen, megbeszéltük, hogyan lehet biztonságosabbá tenni az együttlétet.
2017. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!