Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasival mennyire érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasival mennyire érdemes az érzéseiről beszélni közvetlen szex után?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy azt nem nagyon szeretik, mert hamar elmúlik a hangulat, de úgy mégis?


Van egy ismerősöm. Egy tanfolyamra járunk. Mostanában eléggé egymásra vagyunk kattanva. Ő nyitott kapcsolatban van, engem meg egyszer megcsalt a párom, és megegyeztünk, hogy nekem is lehet egy ilyen húzásom. Szóval valami lesz az biztos. Volt már csók, meg simogatás. De múltkor közölte velem, hogy annyira be van rám indulva, hogy ha legközelebb megyek már nem biztos, hogy vissza tudja fogni magát. Én még eljátszadoztam volna vele, de végül is így is jó.

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy utána lehetünk-e még haverok. Mert amúgy sok mindenről szoktunk dumálni, nem csak flörtölünk.

És azt, hogy akkor most mi van mikor érdemes megkérdezni? Mert amúgy nekem mindegy. Nem dől össze a világ, ha többet nem akar látni. Csak kíváncsi vagyok.

24N


2017. ápr. 23. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, ha közvetlenül szex után főzni akarsz!
2017. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább előtte... úgy jobban felcsigázod, nem akkor kell amikor már előtte a páncéltörőt...
2017. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sanszosabb hogy elotte fog szerelmet vallani nem utána
2017. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak dugni akartok akkor minek beszélnétek az érzésekről?
2017. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Szex után hagyd aludni.

És attól, hogy beteszi még lehettek barátok, semmi nem tiltja.

2017. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van az a vicc, hogy szex után mire gondol a nő s a férfi?

Nő: Vajon jó volt neki, vajon szépnek tart? Nem ciki, hogy meglátta a narancsbőrömet? Vajon tetszett neki a cicim? Miért ment el ilyen hamar? Most miért nem szólal meg? Tuti nem volt jó, valamit rosszul csináltam, vagy mégsem?

Férfi: Vajon mi lehet az a kis repedés ott a plafonon?

2017. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
nem tudnak beszélni arról, ami nincs nekik
2017. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!