Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mondoconon oda lehet másokhoz...

Mondoconon oda lehet másokhoz menni vagy illetlenség?

Figyelt kérdés
Mondoconra szeretnék menni de nincs senki aki el jönne velem :c baj lenne ha valakihez csarlakozok mások ilyen tapasztalattal?

2017. júl. 24. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt fogják gondolni, h ki akarod rámolni őket egy óvatlan pillanatban, pláne ha a bőröd barnásabb árnyalatú az átlagnál. Úgyhogy ne lepődj meg ha elküldenek a p.i.c.s.á.b.a.
2017. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Én Mondocon-ra nem szoktam járni, de pont most volt velem egy hasonló eset. Egy zenei fesztiválon voltam haverokkal. Épp ácsorogtunk valahol, már nem tudom miért. Talán vártunk valakit, vagy ilyesmi. A lényeg, hogy egyszer csak odajött hozzánk egy srác. Tök egyedül volt a fesztiválon és azért jött oda, hogy velünk bandázzon. Illetve engem látásból ismert, mert egy településen lakunk, de ezt leszámítva semmi közünk egymáshoz. Tök kellemetlen volt a helyzet, nem is nagyon tudtunk vele beszélgetni, gyakorlatilag csak 1-2 mondatot beszélgettünk, azt is csak illedelmességből. Aztán inkább gyorsan elköszöntünk tőle. De szerintem ha nem búcsúzunk el tőle, akkor ott marad a nyakunkon. Nekünk elég fura és kelletlen szituáció volt, szerintem ne menj oda idegenekhez ilyen szándékkal.
2017. júl. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én pl pont azért nem járok egyedül MondoConra mert úgy nem jó,unalmas

15L

2017. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is vinnék valskit csak egy a baj mindenki a környezetemben nem szereti a mondocont se az animéket :/
2017. júl. 24. 09:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Merrefele laksz? Mi Dunaújvárosból szoktunk felmenni Budapestre. Mi is bandában de sosem vennénk zokon ha becsatlakozna valaki :) Senki sem szeretne egyedül menni. Ne aggódj emiatt,mondd meg a conozóknak,hogy szeretnél hozzájuk csapódni. Semmi gond nem lesz,sőt barátokat is szerezhetsz^^

18/L

2017. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 mikor fesztiválon voltattok beszélhetettek volna a zenékről 🎵 szerintem 🎧🎶
2017. júl. 24. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondoconon állítólag mindenki nagyon közvetlen és barátságos, nyugodtan oda lehet menni idegenekhez. Legalábbis én ezt hallottam azoktóo, akik már voltak.
2017. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam a 3. conomon, és nekem is az jön le, hogy lehet bandázgatni. Persze előny, ha legalább egy embert ismersz a csapatból, de tavaly például két ismerősömmel mi is csatlakoztunk egy 5-6 emberből álló társasághoz, mert a két ismerősöm meg a másik csapatból 3 ember egy animéből öltöztek be:'D és amíg ők közös képeket csináltak, én is a többiekkel beszélgettem.

Amúgy érdemes belépni mondjuk facebookos csoportokba, akár conosba, akár bármilyen animésbe, és ott barátkozni, és akkor tudsz kivel találkozni a conon is.

Én is már másodjára egy nagyobb csapattal szoktam kint lenni, változó számban vagyunk (tavaly mondom, vasárnapra már csak hárman maradtunk, de idén kb. a csapat fele kint volt megint), és őket is neten ismertem meg, és eddig egy embert leszámítva csak conon találkoztunk még, mert az ország különböző pontjain élünk:)

Amúgy az előny, hogyha be is öltözöl, főleg, ha valami népszerűbb animéből, mert akkor együtt tudtok bandázni a többiekkel, akik szintén abból az animéből öltöztek be:D Most nyáron pl. a sportanimés cosplayerek konkrétan egy kupacban voltak szinte végig, és kétlem, hogy mindenki ismerte a másikat:'D vagy láttam nagyon sok Danganronpást, és úgy rémlik, ott is voltak, akik conon csatlakoztak hozzájuk. Vagy a Shingeki no Kyojin cosplayerek is gyakran össze szoktak gyűlni.

Sőt, ha nem vagy pesti, akkor a buszon/vonaton is tudsz ismerkedni, vagy akár a metrón, én amikor mentem a vasútállomásra, a metrón szintén egy conról hazafelé tartó lánnyal beszélgettem. Vagy tavaly a vonaton is magunkhoz hívtunk egy lányt, akivel kártyáztunk.

Szóval szerintem lazán lehet ismerkedni, csatlakozni másokhoz, meg én is tényleg mindenkitől azt hallom, hogy nagyon könnyű conon haverkodni.

2017. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A mostani nyárin és speciel mindenkivel voltam, csak azzal nem akivel mentem :D Nyugodtan mehetsz bárkihez, bár a cosplayerek talán nyitottabbak/jobban viselik.

Az újonnan összevakart kiscsapatból egy csaj pl. egy nem túl kultúrált ordítás kíséretében támadt le egy cosplayert, a srác meg halál nyugodtan beállt mellé fotózkodni :D szóval nyugodtan odamehetsz bárkihez, most én is valahogy így voltam

2017. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Picit régi a poszt, de nekem tapasztalatom, hogy nem jó idegen társaságba becsapódni. Végig érezni fogod, szavak nélkül is, hogy kívülálló vagy. Én már ezért tettem le róla, pláne, hogy saját korosztályomból nem igen vannak már, huszonévesen ott lenni már eléggé cinknek számít... nekem ez jött le, úgyhogy hagyom is az egészet a fenébe, kedves kérdező.
2019. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!