Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehet hogy mostanában...

Miért lehet hogy mostanában mindenki az agyamra megy és szívem szerint mindenkit durván kiosztánék?

Figyelt kérdés
Annyira bennem van a vágy arra az elmúlt időben,hogy mindenkit aki csak idegesít azt durván kiosszam vagy megmondjam neki a frankót. De régebben tök jó fej voltam,mostanában meg szinte ègek attól a vágytól,hogy valakit kiosszak aki idegesít. Mitől lehet?
2017. júl. 25. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami fusztrál és így szeretnéd levezetni. Tudom nagyon közhelyes, de sportolj valamit.

Sok sikert!

2017. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is irritálnak mostanság az emberek, a különbség, hogy némelyiket fel is pofoznám legszívesebben. Tegnap pl. megyek egy kb 2 méter széles járdán, előttem totyog egy nyugger, persze a járda közepén, majd mikor beérem megpróbálom kikerülni, erre éppen elkezd kar meg vállkörzéseket csinálni mindennek a kellős közepén, de úgy, hogy kb. 2 centin múlt, hogy ne csapja ki a szemem. Nyilván nem hallotta, hogy jövök mögötte, de már akkor is kivagyok egyesek szerencsétlekedéseítől.
2017. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Feszült/ideges vagy, és próbálod valahogy levezetni. Ez teljesen normális, de nem kell ordibálni/verekedni. Fuss, bicajozz, vagy ásd fel a kertet. Nekem az a kedvencem, amikor valaki az út/járda kellős közepén pihenget, és személyes sértésnek veszi, hogy el kell engednie másokat.

Ha bicajjal megyek, nem szoktam fékezni, hanem így szólok kedvesen: Álljál már arrébb b+!

2017. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sportolok napi szinten,de egyszerűen nem tudok lehiggadni. Haza jövök az edzőteremből ugyanolyan ingerült vagyok mint előtte. Egyèbkènt amit írtatok hogy az út közepén szerencsétlenkedik nèmelyik ott èn is ideges szoktam lenni. Ès ha megelőzöd fel van háborodva,pedig ha jól tudom nincs arra törvény hogy nem előzhetek meg valakit a járdán.
2017. júl. 25. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen nemü vagy?
2017. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
# fèrfi nemű vagyok.
2017. júl. 26. 05:29
 7/7 A kérdező kommentje:
#5-öt akartam írni.
2017. júl. 26. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!