Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanában miért szivatnak...

Mostanában miért szivatnak mindenkit a tesztek? Régen is ilyen rossz volt a minőségük?

Figyelt kérdés
Jó értem én, hogy száradás után nem adnak pontos értéket de.. minek rajzolódik ki a másik csík mintha halvány "pozi" lenne?? És közbe sehol semmi, és nem egy ilyet láttam barátnőknél, itt gyikon vagy akár saját magamnál.. Már lassan a negatív teszt se lesz egyértelmű..
2017. febr. 18. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Két okból, ami végül is összefügg.

Egyrészt egyre érzékenyebb tesztekre van igény, ami már akkor kétcsíkos lesz, ha egy leheletnyi hcg van a szervezetben.

Erre meg azért van igény, mert sokan már a peteérés után elkezdik lőni a teszteket, és elvárják, hogy a 11-12. dpo körül egyértelmű pozitívat mutasson.


Ha valaki képes kivárni, amíg legalább 3 napot késik, akkor már szinte bármilyen teszt egyértelmű eredményt mutat.

2017. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elso irja!


Nem a tesztek rosszak egyebkent, hanem a tesztelok nem ertik meg hogy mikortol erdemes hasznalni! Nekem is nagy onuralom kellett de megvartam a nemvart napjat, ha akkor sem jott meg, akkor teszteltem. Teljesen egyertelmu pozi mindharom terhessegnel!

2017. febr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a tesztekkel van baj.

Életemben kétszer használtam tesztet. Egyszer, amikor babát terveztünk és nem jött meg a vérzésem. 24-25 napos ciklusaim vannak, mivel tudom, hogy bármitől késhet, nem csak terhességtől, így kivártam 30 napot, mivel ez volt a leghosszabb ciklusom, ami valaha volt és a 31. napon teszteltem. Olyan erős pozitív volt, hogy gyakorlatilag a "szememet kiverte".

Aztán pedig már nem akartunk gyereket, védekeztünk, de nagyon gyenge, 3 napig tartó vérzésem volt, és mivel tudom, hogy száz százalékos védekezési módszer nincs, így a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet. Teljesen negatív lett, sehol egy száradási csík sem, semmi. Nem is voltam terhes.

Szóval ha szerintem mindenki megvárná azt, hogy legalább késsen a menzesze és nem állna neki idő nap előtt tesztelgetni még akkor sem, ha ma már vannak érzékenyebb tesztek is, akkor nem lenne itt ennyi gond. Mert mindenkinek megbízható eredményt adna a teszt.

2017. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent - nekem nigyogyaszom mondta - hogy minden no aki nem vedekezik eleteben legalabb egyszer atel kemiai terhesseget, csak nem tudjak hiszen megjon a verzesuk. Na most, aki mar elotte egy hettel tesztelget az sajnos megtudja, csak epp azt nem tudja hogy ez kemiai es nem marad meg! Ezert sem jo tesztelni tul hamar.
2017. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem a tesztekkel van baj. Egyrészt ide jár rengeteg olyan nő, akinek komoly nehézségei lehetnek az életben, mert egy terhességi tesztet sem tudnak leolvasni. Másrészt nem fogják fel, hogy csak pár percig leolvasható egy teszt, utána ki kell dobni és akkor nem lesz száradási csík, meg ilyenek. Kb. 30 tesztet lőttem el eddig, ebből 1 hibás volt (de azt kijelezte a teszt), a többi tökéletesen mutatta mi a helyzet.
2017. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírtak előttem a tutit.

Türelmetlen nők, egymást überelik, hogy hányadik dpo- n lett pozitív a teszt.

aztán a kémiai terhességet vetélésként élik meg.

Nem ismerik a türelmet, ha negatív a teszt, akkor gamma sugarakkal bombázzák,szétszedik, negatívba rakják, közvéleményt kutatnak, és mikor egyértelműen negatív minden megvilágításból, akkor még aznap legalább 3 másikat csinálnak, mert nem értik meg, hogy a hcg- t nem tudjuk beleszuggerálni a vizeletunkbe.

2x voltam terhes. A tesztek csak akkor mutattak pozitívat, amikor terhes voltam. Tóbbféle tesztet is használtam, nem hazudtak.

És még valami, soha nem kértem másodvéleményt, meet le tudtam olvasni az eredményt önállóan.

2017. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírták csak annyit írnék, hogy én ezt úgy oldottam meg, hogy csak egy pillanatig néztem a tesztet, ha nagyon feltűnő volt, örültem. A "mintha lenne ott valami" kategóriát negatívnak vettem.
2017. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesztekkel nincs gond, csak tudni kell használni őket.
2017. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!