Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idegeneket nem merek bevonni...

Idegeneket nem merek bevonni az életembe, mert elég bizalmatlan vagyok, lány ismerőseim pedig nem nagyon vannak. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nem merek idegenekkel ismerkedni,nem azért mert félénk vagyok,hanem mert többnyire csak nem normális lányokba botlottam.Nehezen tudok vad idegenekkel ismerkedni és annyira el is szokott térni az a társaság és környezet,amit ők megszoktak és amit én,hogy nem igazán akad olyan lány,akivel megértenénk egymást,mert más az értékrendünk.

Hogy lehet kikerülni a 22-es csapdájából?Vagy csak várnom kell a sült galambot hátha valaki csak úgy betoppan az életembe?Akit ezelőtt bevontam azt is megbántam,ezért is félek új ajtókat kinyitni.

23/F



2013. nov. 23. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
vad idegenekkel én is
2013. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A napokban felregisztráltam egy társkeresőre(még ha szerintem is elég szánalmas).Mondván,hogy egy próbát megér.De elég rossz véleménnyel vagyok a mai fiatalságról és nem sok reményt fűzök hozzá.
2013. nov. 23. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!