Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 24 éves férfi egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves férfi egy 16 éves lánnyal? Elítélendő? Az ismerőseim között ez mindenki számára normális, de én képtelen vagyok felfogni.

Figyelt kérdés
Húgomról van szó, nem tudom mit tegyek. :/
2014. okt. 23. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
hátha a hugicád ugy öltözik mint azok a jobbéletüek az útmellett akkor mit csodálkozol? rám is nyomulnak basszus 14-15 évesek!!!!! úgy néznek ki mint a 25 évesek, úgy kell őket utolag kidobálnom mert számomra ez már tul bizarr, de nem tünik fel elsőre hogy 10 év külömbség van
2014. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Basszus, én 20 évesen max 18 évessel tudnék összejönni, de egy 16 évest már gáznak találnám :O


24 évesen... áhhhh pedohajlam megvan az biztos

2014. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 22443 válasza:
100%
En 18 vagyok, a baratom meg 29. Egy eve egyutt vagyunk es kivalloan mukodik a kapcsolatunk, szerintem egyaltalan nem baj a korkulonbseg. HA szeretik egymast akkor nem lesz baj.
2014. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
15 evesen 21 eves fium volt, nagy butasag volt...nem is volt kozos temank..o mar sexelni akart, en meg nagyon nem. Vegul elkuldtem, tobbe nem is kezdtem idosebbel, a ferjem is csak eggyel jart felettem, igy a jo;-)
2014. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerőseim közt egy lány 17 éves, most fog érettségizni, a fiú 23 éves, dolgozik. A fiú többször is megcsalta, de a lány rajong érte...

Nem sok értelmét látom így ennek.

Nem elítélendő a történetedben szereplő korkülönbség, de szerintem ritka hogy egy tinilány érett legyen egy 24 éves férfihez.Persze van,hogy működik az ilyen:) de ahogy felettem is írták nekem is a max 3-4 év az ideális korkülönbség.

2014. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Ez még nem vészes. Képzeld el, ha 40 évesbe szerelmes. Ugye milyen gáz lenne? Örülj neki, hogy csak 8 év van köztük és nem 20.
2014. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát simán normális ugyanakkor mégsem, nyílván hugodnak jó mert a nők a férfit keresik és egy 16 éves srác nem igazán szokott férfi lenni, ugyanakkor a srácnak is jó mert az ilyen csajok elég vonzóak és könnyen kaphatóak idősebbek száméra mert az a menő ha a faszid idősebb, gondolom én... , hát figyi ha nekik ez jó, nem te dugsz a hugodba semmit és nem is beléd dugnak idővel valamit , ne légy féltékeny azt hagyd meg a szülőknek :D
2014. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. Gondolj bele, ha a tesód lesz 20 éves a barátja lesz 28. Ez egyáltalán nem vészes. De azért beszélhetsz vele hogy vigyázzon meg ilyenek.
2015. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!