Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt ismerőseim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt ismerőseim, barátaim hogy az exemmel nagyon szép pár voltunk? Már majdnem 9 hónapja nem vagyunk együtt és nem is leszünk! Kérlek csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Vígasztalni akartak valamivel szerintem.
2014. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Megkérdezzem őket, helyetted?:D
2014. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosan valami hasonló srácot szeretnének melletted látni, vagy őt. :)
2014. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mert a sok gáz pasid közül,ő volt a legnormálisabbnak tűnő.
2014. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy vigasztalás... Inkább arra utalnak hogy összeilletünk kinézetre.
2014. dec. 9. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van mostani párod, akkor őt nem csípik
2014. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:
0%

a, a mostaninál még az is jobb volt

b, igen vigasztalnak

c, jól néztetek ki egymás mellett

d, jajj mondjatok már neki valamit had örüljön

2014. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fish1 ***** válasza:
100%
Mert csak a felszínt látták. Ha minden jól működött volna, akkor nem mentetek volna szét. Az okokat valószínűleg nem tudják/nem látják/nem akarják látni.
2014. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Thanks utolsó
2014. dec. 9. 22:59
 10/10 anonim ***** válasza:

ja és baromi bunkóság , hogy ezzel traktálnak.

nem vagytok már együtt, ne fájdítsák ezzel a szívedet.

ha tényleg össze illettél volna vele, akkor nem szakítotok, vagy utána nem bírtátok volna egymás nélkül, és megint együtt lennétek, szorosabb kapcsolatban mint elsőre.

mondd meg a barátaidnak, hogy egy szót se többet róla.

fejezzék ezt be.

az előző barátomról sokat meséltem, azt hitték ő lesz nekem az igazi stb, szerették

a mostanival én érzem úgy, hogy megtaláltam a másik felem. de nem traktálom őket ezzel, nem beszélek róla olyan sokat.

és ebből azt szűrték le, hogy nem vagyunk egymásnak valók..

nem lehet belelátni egy másik ember kapcsolatába, ezért ne is szóljon bele más, amikor 2 ember ügye. ha van gyerek, akkor más, de addig nekem ne okoskodjon bele senki, mit kéne tennem...

2014. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!