Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy oldódtok fel?

Ti hogy oldódtok fel?

Figyelt kérdés

Erdélybe megyek egy haverommal aki ott lakik és jönnek a haverjai. Én csak őt ismerem és leszünk vagy 15-en. Nem vagyok egy nagy partiarc, inkább csöndesebb vagyok egy nagyobb társaságba akiket nem ismerek. Ez egy nagyobb összeszokott erdélyi társaság lesz (rég látták egymást) nyilván nem velem fognak foglalkozni. Inkább csak nevetgélni szoktam meg néha közbe kérdezni egy témával kapcsolatban amiről beszélgetnek. Én olyan vagyok hogy meg kell ismerjem az embert hogy baráti szinten tudjak vele hülyéskedni (ritka mikor nem így van). De amúgy nyitott ember vagyok könnyen ismerkedem csak ilyenkor tudom hogy én ott egy "senki" vagyok. Szóval két nap nem lesz elég a tengerparton. Ti hogy oldódtok fel ilyenkor, mit szoktatok csinálni?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. júl. 30. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is inkàbb csendesebb vagyok nekem 1-2 sör szokott segîteni:)Nem vagyok alkoholista szinte csak ilyenkor iszom..
2017. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Felejtsd el a sört! A 15 ember között lesz, aki hozzád hasonlóan csendesebb. Egyszerűen csak érezd jól magad, hogy társaságban leszel, nem kell tettetned, hogy szangvinikus vagy. Nem hinném, hogy mind a 15 hangos party arc.
2017. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapból egy normális, felnőtt társaság igyekszik segíteni a külsősnek egy ilyen esetben. Kérdeznek, beszéltetnek, isznak veled egyet, ilyesmi. De neked is nyitottnak kell lenned, próbálj dumálni minél több emberrel. Nem kell rögtön előadni a vőfélyt, csak beszélgess az emberekkel, ekkora társaságban lesznek akikkel találtok közös pontokat.
2017. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es àsd màr el magad mi az felejtse el a sört:D
2017. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nyitott vagyok en mindenki fele turelmes es jo hallgato. :) erdelyiek lesznek ok is es elvileg baratsagosabbak mint a magyarok. Remeljuk segitenek csak sokszor voltam mar olyan buliban ahol nem sok mindenkit ismerek vagy kevesbe ismertem az emberkeket. :)
2017. júl. 30. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:
:D :D úgy értettem, hogy ne parázzon, ne abból akarjon meríteni bátorságot, nem lesz semmi gond :D
2017. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!