Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen benyomást keltenek...

Milyen benyomást keltenek bennetek az ilyen viselkedésű fiatalok? Titeket is zavarnak?

Figyelt kérdés

Nagy csoportokban gyülekeznek az adott város vagy más település legforgalmasabb területein.

Hangosan hallgatják a zenéiket, néha kiabálnak is egymással.

Szétszórjáj, eldobják a szemetüket, hiába van a közelben a kuka.

A cigit is nyilvánosan töltik, prrsze ezzel alaposan összedohányoznak mindent.

Gyakran köpködnek is, esetleg szotyiznak. Isznak, az utcán, majd részegen leégetik maguk ésvzavarják a járókelőket.

Száguldoznak a környéken az autóikkal, motorjaikkal.


Nálunk most minden este ez megy, 3-4 db, 5-10 fős társaság rontja a levegőt, 14-25 év körüliek, néha oda megy hozzájuk pár idősebb város díszpolgára (közismert alkesz), hogy még jobb legyen az este.


Nem azt mondom, hogy mind csinálja ezeket egyszerre, de összességében mindezen cselekvések előfordulnak.


A rendőrség, polgárőrség sem igazán tesz semmit, néha igazoltat, körbejár és kész.



2017. júl. 31. 22:19
 1/5 A kérdező kommentje:
A ti környéketeken is vannak ilyenek?
2017. júl. 31. 22:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarnak engem is, de már nem nagyon foglalkozok velük, mert napi szinten történnek hasonló dolgok, természetesen cigányok által. :/
2017. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére a város szélén lakok, ahol ilyenek nem szoktak történni, de mivel napi szinten járok a városba (nem inni), ezért engem is érint egy kicsit. :D ( #1 )
2017. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor eszembe jutnak a kamaszkori szép emlékeim, amikor még egy csomó haverom volt, nem volt a világ ilyen sötét és hazug körülöttem, semmi gondom nem volt, és én voltam ugyanott a tömegben a haverokkal...

35/f

2017. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tipikus serdülő tinik akik keresik önmagukat..
2017. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!