Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti az ilyen viselkedésű...

Ti az ilyen viselkedésű kollégát még tolerálnátok?

Figyelt kérdés
Egy hónapja van nálunk, tudni kell, hogy mivel ez egy kreatív, művész szakma itt elég sok furcsaságot megtűrnek az emberek. De már a második héten úgy jött be, hogy felül semmi, csak egy ruhaakasztó(!) lógott a nyakában. Megkérdezni nem merte senki, hogy ez mégis mi, egyébként eléggé kívülálló már most is, de ez őt kicsit sem aggasztja. Emellett flegmán áll a dolgokhoz, semmihez nincs kedve, mondjuk amit megcsinál, azt tényleg profin - ezért is félünk, hogy csak ezért itt marad. Ti mit tennétek? Ha esetleg olvasná ezt, üzenem neki, hogy gondolkodjon már el...
2017. júl. 2. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén remélem, hogy ez csak egy troll kérdés. De ha nem, akkor a válaszom: Én biztos rá hívnám a mentőket arra, aki ruhafogassal a nyakában mászkál egy munkahelyen. Valószínűleg komoly gyógykezelésre van szüksége a kollégának.
2017. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Regisztrálj be egy névtelen freemail fiókot, és egy kávézó wifijéről írj neki egy kedves névtelen levelet, amiben felhívod a figyelmét néhány társadalmi játékszabály betartására, és írd alá úgy, hogy "kollégáid".
2017. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

1.) Esetleg szó nélkül menj oda, és akaszd rá a zakódat a ruhaakasztóra.


2.) Nő vagy férfi az illető, lol?

2017. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Fatal_3rror_ ***** válasza:
94%
Jó arc lehet.
2017. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi a munkakör?

Ha nem szükséges folyamatosan érintkezni napi 8 órában egy ilyen "furcsa" lélekkel akkor még azt mondom okés :D

2017. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nő az illető, nem lehet még 25 sem. Fészen is elmebeteg képek vannak fenn róla.
2017. júl. 2. 19:43
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy ülő munka, gép előtt, rajz, animáció.
2017. júl. 2. 19:43
 8/18 anonim ***** válasza:
Nyilvanvaloan nem komplett, de azert azt picit nehezen hiszem, hogy no letere felul semmiben megy be a melohelyre. Hagyjuk mar a kamu sztorikat...
2017. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen helyen vagytok, hogy tűrik az ilyen alkalmazottakat a főnökök, ha ez tényleg nem trollkérdés.
2017. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Vree ***** válasza:

Meg szabad kérdezni, hogy hol dolgoztok? xD

Nekem tökre passzolna egy animációval kapcsolatos munka, félmeztelen női kollégákkal. xD

(De viccen kívül is...érdekes hely lehet.)


Nincs valamilyen főnökféle, projektfelelős?, ha más nem, akkor a rangidős kolléga.

Ilyen helyeken általában az ő tisztje odalépni a magáról megfeledkezett kollégához, és emlékeztetni - udvariasan, csak az illető megértésére appellálva - a munkahelyi szabályokra. (Nem vetkőzünk le, nem dohányzunk, nem hangoskodunk, egyáltalában lehetőleg nem vielkedünk úgy, hogy az zavaró legyen másoknak.)


Persze ezt bárki magára vállalhatja, ha senki sem lép, akkor automatikusan az önkéntes lesz a "megbízott". A hierarchia/tekintély betartása csak a legsimább. De ha lépni kell valakinek, akkor lépni kell, semmi gond.


(A névtelen levelezést (fent) nem ajánlom, ez gyáva módszer, ami csak annyit ér el, hogy "kipécézve" érezheti magát az illető. Merd már a szemébe mondani, hogy mit gondolsz.)


Szerintem diplomatikus, barátságos emberek ezt meg tudják tárgyalni. :)


Flegmaság, érdektelenség:

háát van ilyen. Normális embernek is van néha ilyen lelkesedésvesztős időszaka, vagy privát gondok vonják el a figyelmét.

Ami nekem inkább aggasztó, az az a rész,hogy két heti munka után. Ez valóban azt jelzi jó eséllyel, hogy nem szívügye a munka. Megkérdezheted esetleg, hogy mi aggasztja, lehet, hogy nem is a munkával kapcsolatos mint mondtam, és talán ki is tud jönni belőle. Ha valóban a munka nem elégíti ki vagy a kollegák vagy a munkakörnyezet vagy ilyesmi, akkor a probléma úgyis magától megoldódik és el fog menni.

2017. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!