Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem frusztrál, ha sok...

Titeket nem frusztrál, ha sok ideig egyneműek társaságában vagytok?

Figyelt kérdés

Gimiben vegyesen voltunk fiúk-lányok, de senkivel nem tartom onnan a kapcsolatot. Olyan alapszakra mentem, ahol 99%-unk lány volt, és most a mester is ilyen. Közben dolgozom, de nem a szakmában, hanem egy irodában és ott is 1 kivétellel csak lányok vagyunk.

Én nem érzem jól magam így. Sajnos nincs konkrét baráti társaságom, így velük nem tudok elmenni erre-arra.

Titeket nem frusztál, ha egyneműekkel vagytok körülvéve hosszú ideig?


2016. szept. 22. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

De igen.

Ha sokat vagyok lányokkal nagyon lefárasztanak, ha pedig sokáig vagyok fiúkkal akkor elfelejtek normálisan viselkedni.

Az a jó ha van pár fiú és van pár lány egy baráti körben.

2016. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szokott. Akár csupa férfi, akár csupa nő vesz körbe huzamosabb ideig, nem szokott gondot okozni. Mindkét nemből akad olyan általában, akivel megtalálom a közös hangot. De ha az adott társaságban pont egy olyan sincs, annak nem a nemek aránya az oka.
2016. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős..

Én is úgy érzem magam jól, ha vannak ott fiúk kollégák is, nem csak kizárólag nők.. Még ha amúgy a lányokkal sincs sok bajom, de azért mégis más.

Én is ilyen vagyok.

25L

2016. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!